Jak se vám líbí?

Co si myslíte o mojich stránkách?Co by ste změníli?Líbí se vám?Přijmu jakoukoliv kritiku.Díky moc předem
uz jsem ti neco napsal do GB. Jinak se mi to jevi dost splacane, Menu se mi nelibi, chtelo by to podle me neco jednodussiho (je tam jakysi podklad a na tom jeste jakysi ctverecek s textem...
Marque je fuj, dopln meta o znakove sade, do hlavicky dopis rozumny title, ne index.php,
obsah, no, budiz, taky takovy kazdy pes jina ves...
Jinak jako snaha dobre. Jako produkt FP to dokonce nevypada ani tak strasne... ;-)
No já nevim ,co se ti nelíbí na tom menu nelíbí.Jakej máš prohlížeč?
A jak mám změnit ten title?Můžeš mi to nějak upřesnit?A kde to vidíš?
no musím souhlasit s MzM....
ja taktez souhlasim s MzM. Nevim, jestli ma cenu stranku delanou ve FP nejak obsirne hodnotit, kdyz autor prakticky nevi co dela. Na me to pusobi dojmem, ze autor teprv zacina. No:
na strankach se necitim zrovna ve sve kuzi. Ten bezici text v zahlavi mne vyslovene znervoznuje, stejne jako velky kontrast ikonek v menu (oproti pozadi). Reklamni banner mi zakryva vetsinu napisu nahore, tak ani nevim, co ten text ma znamenat. Je to velkym pismem, tak predpokladam, ze je to dulezite.
...
Máš pravdu,teprve začínám(chtěl jsem vědět,co říkáte na mojí práci po 11 dnech) :-)
Znáte někdo nějakej dobrej program na vytváření stránek?
Jinak ten reklamní banner prekrije ten obrázek jen někdy.Někdy je to zase naopak.
no jestli začínáš tak bych ti určitě doporučil vybočit z cesty frontpage a skusit se naučit psát kód přímo
můžeš začít třeba na www.jakpsatweb.cz
skus si sehnat třeba program Top style pro 3, psaní kódu ti usnadní označováním potenciálních chyb, barevným rozlišováním a dalšími výhodami oproti obyčejnému texťáku. Hodí se jak pro html tak i pro css
pěkný, časem bys mohl vykopnout blueboard
na stranky je dobrej PSPad, ale ma jednu nevyhodu. Ma tolik funkci, ze se muze zdat hrozne slozitej. Ale to je sila zvyku. Dulezity je, ze barevne zvyraznuje a napovida syntaxi (vcetne dialogu na zadavani parametru).

Co se tyce navodu pro uplne zacatecniky v HTML, nedam dopustit na Jirku Koska a jeho osm let stary serial pro zacatecniky. Moment... osm let? to uteklo jako voda... http://www.kosek.cz/clanky/html/index.html