Anketa - Co vy a Front Page?

Mám takový dotaz. Co si myslíte o dělání stránek ve Front Page? Je lepší WYSIWYG nebo HTML. Thx všem za odpověď
Používání FP je věcí názoru. Podle mě, je to vhodné akorát pro úplné začátečníky na jejich první pokusy. Tak bych to neodsuzoval, dokonce bych to i podpořil. Jde o to, že FP dělá nekvalitní kód.

Ovšem už od mírně pokročilých bych raději doporučil nějaký lepší textový editor se zvýrazněnou syntaxí.
začátečníci a ti, kterým nejde až tak o "tvorbu", ale o ty stránky, nechtějí se považovat za odborníky, ale prostě jen chtějí občas něco pověsit na web = rozhodně FP než cokoli jiného.

A ti začátečníci mají dobrou možnost tam zjistit, jak se změna v náhledu stránky projeví v kódu a postupně přejít na psaní HTML - což je podle mě jediný možný způsob "profesionálního" psaní stránek.
A jakej editor se zvýrazněnou syntaxí použít?
Mno, ja pouzivam Dreamwaver 8 , Je tu vse co se potrebuje takze muzes delat stranky v html, php a tak . Doporucil bych Dreamwaver 8 vsem , ja pak to povesim na me 1 strance k stahnuti. Dnes vecer nebo nekdy jindy protoze moc casu tedy nemam.
Já třeba používám freeware PSPAd:

http://www.pspad.com/cz/
ostatni muzou doporucit mnohokrat zminovany pspad. Jinak kukni na
http://www.php-editors.com/review/ (Dreamwaver a pspad je tam taky)
Dreamwaver je commercial, takze bud corka (fuuuuj) nebo nejake haky.
Ja jeste doporucim univ editor JEdit.
podle user ratingu je JEdit z trojice Dreamwaver, PSPad, JEdit nej... ;-)
Mno, ja byval na mnoha anglickych votech a vsude na 1 miste byl Dreamwaver, zadne haky a nic takovyho . Normalni program na delani webstranek , je tam vse potrebne . Kazdy pouziva svuj program ale ja s Dreamwaverem jako ostatni anglicane jsem spokojen.
ja taky(a nejen ja, i slavny HemeDroid(viz knp.czn.cz) pouzivame Dremaweaver 8:) )
A kolik takovy Dreamwaver stoji?
K puvodnimu dotazu jeste, zkusil jsem kdysi pouzivat FP, ale Mozilli editor mi prisel lepsi...
píšu v PSpadu (v začátcích byl Notepad). FrontPage mi přišla pod ruku asi 4x v životě (ve škole), zdála se mi teda právě celkem těžká na ovládání a kód... fuj! řekla bych teda, že je asi lepší se od začátku učit kód než pak zkoumat co to člověk vlastně zbastlil... a základy HTML a CSS snad proboha musí zvládnout každej... WYSIWYG podle me brat jen pro ztraceny pripady a ty totalni lamy co se s tim nechtej mastit a proste jen "neco stvorit" =)
pokud de o cenu Dreamweaveru, tak ten pride asi na 14500kc / 1 licence
používám zásadně PSPad, i když dřív to byl notepad.

Co se FP týče, souhlasim s jednim člověkem, kerej řek: "ať si ho lidi používaj, ale jen když věděj, co dělaj" - tj. rozuměj kódu

ale stejně je lepší PSPad ;)
Na FP sem zacinal... Pro zacatek idealni. Tedka pisu v Top Style Pro Pekne vsechno v jednom... xhtml,html,php i css a je tam zakomponovany i Validator takze vim co je spatne driv nez stranku "dokoncim"... :)
Rellik > fakt? editor s validátorem - jsem nevěděl, že něco takovýho existuje
Jo fakt... Jestli chces videt jak to vypada tak kukni na: www.swetr.wz.cz/topstyle.jpg
huuustý :))
vite co me stve? na starym pocitaci jsem pouzival editor, kterej validoval html (resp. xhtml) a taky parsoval php - presne tak, jak mne vyhovovalo. Jenze jsem zapomnel, jak se jmenuje a ted ho nemuzu nikde najit :(((( tak mam PSPad - ten jsem driv taky pouzival, ale nebyl jsem s nim spokojenej. Ted kdyz vidim, jak se zlepsil, nedam na nej dopustit. Jediny, co bych mu tedy vytknul, ze toho umi tolik, ze je misty neprehlednej. Ale to je sila zvyku...
Já se taky dal na PSPad a je dobrej už jen kvůli zvýrazněný syntaxy. A taky tam jdou zobrazit zdrojový kódy více stránek. WYSIWYG - no kámoši říkaj že HTML je moc složitý a zdlouhavý a že FP je lepší a umí to samý. Já myslim že ne. Co vy? FP je pro lamy a začátečníky na jednoduchý stránky (ale dobrý se v něm daj taky udělat - občas). A jak mám udělat kód třeba na stáhnutí videa. Stačí jen <a href="xxx.mpg"> nebo ještě něco připsat. Dík
Jo, JEdit umi taky validovat (x)html (orientuje se podle DOCTYPE) a parsovat php, ale to parsovani mu moc nejde...
Když už jsme u toho, co je to ta validnost stránek a k čemu je dobrá?
K tomu ze validni stranky jsou bez chyb a tudiz by se mely spravne zobzazovat ne vsech prohlizecich... :)
Takže to mi některej editor skontroluje?
Jo bud primo nektery editor nebo na strance http://validator.w3.org/
Já pužívám WYSIWYG jen když potřebuju vytvořit <b>velmi</b> složitou tabulku, jinak PSPad