Větší návštěvnost

Udělal jsem si internetovou stránku a chtěl bych mít větší návštěvnost než 5 lidí deně.Jde to nějak udělat?Jak se dostanu třeba do sezamu.cz nebo centrum.cz a podobné?
a co takhle ty stránky seznam.cz a centrum.cz otevřít a podívat se nejdřív tam?
http://napoveda.seznam.cz/page.php?page_id=157
http://kat-reg.centrum.cz/reg.php
Já mám stejnej problém. Svoje stránky www.santino-corleone.com má ve všech katalogách, na který sem přišel. Vyměňuju si reklamu s jinejma webama. Když někdo zadá "historie mafie" nebo "historie organizovaného zločinu", google to vyhledá na prvním místě. Ale stejně návštěvnost tak 10 lidí za den.
třeba to bude tím že nejsou zajímavé a proto tam nikdo nechodí....
no, to že má někdo hezký stránky neznemená ještě, že musí mít zákonitě vysokou návštěvnost. Vono záleží na hrozně moc faktorech... ale myslim, že 10 lidíí za den je pohoda... já mam přes 40, ale štve mě, že mi do knihy napíše jeden ze 100., v anketě hlasujou tak 2 ze 100, takže je docela možný, že to jsou roboti googlu a podobně
jj
jedna věc je umístění ve vyhledávačích.. druhá je taky otázka, jaký procento lidí takový téma zajímá.. a jestli se vracej.
Když udělám web o historii výroby propisek v letech 1935-1955 v Maďarsku, asi žádnou rekordní návštěvnost nemůžu čekat. Když to bude o zvířátkách a budu mít dobrý umístění ve vyhledávačích, tak už je to očekávání třeba vyšší; ale když stránky budou ošklivý a/nebo málo aktualizovaný a/nebo o ničem, tak se tam nikdo nevrátí. Ideální je pěkný web, aktualizovaný obsah, hodně (pravdivých) informací, dobré umístění ve vyhledávači = a počet uživatelů bude ale stejně přímo úměrný "oblíbenosti" tématu webu.
no kdybych měl 40 lidí deně,tak bych si pískal,ale já mám tak 5 lidí deně. :-(
Stranky nejsou od toho aby na ne chodili co nejvic lidi, ale pro informace nebo pro zabavu... A pokud tvoje stranky nikoho nezajimaji tak tam taky nikdo nechodi...
Právě proto sem je taky udělal o hudbě a N-gage.Tak nevim.Mám je teprve 5 dní. :-)
5 dní,? hehe, tak to seš v pohodě...

já mam ještě jednu stránku, kerou sem naposled aktualizoval asi před 4 měsíci a to tak, že jsem velkym písmem napsal: "tato stránka je v rozkladu! jděte sem: tarantino.wz.cz" no, a kupodivu mi tam chodí pravidelně asi 4 lidi tejdně, což jsou s největší pravděpodobností roboti googlu...