index.html - titulní strana

Jako výchozí stranu jsem si kdysi zavedl název index.html v domnění, že to tak musí být. Rád bych si název výchozí strany změnil a soubor index.html umístil někam na výchozí stranu. Ovšem to se mi nedaří (mám rámce) a vždy se mi otevře pouze ten rámec, který jsem přejmenoval na index.html. Co s tím?
nevim jak jsi ten dotaz myslel, ale první strana se musí jmenovat index
No jo, ale všem ostatním se jmenuje jinak a také se to otvírá. Tím, že mají v nadpisu název dle obsahu stránek, vyhledavače je při zadání klíčových slov je vyhledají. Mé stránky pod názvem index nikdo nenajde.
V konfiguračním souboru Apache je direktiva DirectoryIndex, která určuje jaký soubor se spustí pokud nebude v URL žádný zadaný (obvykle to bývá ten soubor, kde prezentace začíná).Pokud se do souboru .htacces doplní tato řádka,

DirectoryIndex moje.html index.php index.htm index.html

tak bude Apache hledat nejdříve soubor moje.html, pokud ho nenajde tak index.php atd.Toto je technické řešení, jiná je věc jestli WZ tím, že vyjmenoval tři jména souborů tím nesleduje něco jiného než jen to, že konfigurační direktiva DirectoryIndex obsahuje jen tato tři vyjmenovaná jména

Přiznávám se, že jsem také moc neporozumněl dotazu.
Myslím, že ti jde o tag <title>index</title> - - místo "index" - si můžeš zapsat v podstatě cokoliv, a různé vyhledávače vyhledávají různě, nejen podle názvu stránky a klíčových slov.
nikomu se - aspoň tady na WZ a na 99% jiných serverů - po zadání adresy končící .cz (tj. bez vypsání konkrétního názvu stránky) neotevře nic jiného, než index.html, příp. index.php, vyjímečně někde jinde snad ještě default.htm. To je standardní nastavení. Samozřejmě můžeš mít hafo dalších stránek a otvirat je stylem http://mojedomena.wz.cz/stranka.html - to je normální.
Píďa: Ještě pro vyjasnění: úvodní soubor se musí jmenovat index.htm (html, php) - ale titul (název) stránky v tagu <title> může být libovolný...
Myslím, že mícháš dohromady několik věcí (taky se nevyjadřuješ moc jasně), takže ber odpověď spíš jako tápání:

1. Úvodní stránka se MUSÍ jmenovat index.html (případně index.htm, případně index.php - záleží na nastavení serveru).

2. Jak psát stránky tak, aby je vyhledávače našly, si prostuduj třeba tady (jistě si další informace dokážeš najít sám):
http://www.zive.cz/h/Programovani/AR.asp?ARI=28388

3. Zkus do tagu <title> napsat něco smysluplného ve vztahu ke tvým stránkám. Ovšem při používání rámů se ti to nebude měnit po klikání na jednotlivé odkazy. Pokud bys to chtěl, budeš muset nastudovat modernější přístupy (to už vyžaduje aspoň základy PHP).
Díky všem, už jsem to pochopil, index se musí jmenovat titulní strana, ale v title může být cokoli. Funguje to. Ještě jednou dík.
no ten index.htm ... tam musis mit nastaveny ramce kde co... a ty stranky ktery se tam zobrazy - to si muzes urcit to se muze menovat treba nazdar.htm
Kdyz uz si pochopil ten nazev tak by jeste neskodilo vyhodit tu druhou reklamu z toho menu... ;)