Ohodnocení stránek...

Pls. jestli máte čas, mrkněte se na stránky stránky mojí kapely a můžete mi je ohodnotit... thanx
Vsetko je v poriadku na kod som nepozeral ale jednemu nechapem preco su tie fotky rozmazane aky to ma plnit ucel? :-/ a este to menu Hm...je to zaujimavo riesene ale dost necitatelne ale trebarz ;-)
no, kdyby bylo nejake alternativni menu bez flashe, spoustě lidem by se otevřel celý web...
Pokud sem to dobře pochopil, tak se ti nenačetlo menu? Hmmm jestli ano, tak je to divné. Jaký používáš prohlížeč?
na prohlizeci to nezalezi... proste nekteri lide nemaji nainstalovany flash plugin. jini blokuji vsechny flashe, protoze to hoodne casto byva jenom reklama. a nakonec existuji i lide, kteri pouzivaji textove prohlizece... proste udelat menu ve flashi bez textove alternativy je hruba chyba
tak.
v poho...nic si znich tady nic nedělej ....sou to okurky....web je fajn
sry, ale ten tvůj web se mi vůbec, ale vůbec nelíbí,,, nicméňe toť možná subjektivní názor.
Web skvělej... jen to menu bez flashe a odstranit iframe ;)
a eště možná použít externí styly
hmm dobre, ale chvili jse mhledal menu a nemohl najit .. az pak jsem nahodne prejel po logu a rozsvitilo se mi to bile.. je to spatne citelne. jinak dobre