Moja prva za peniaze pls kritiku ;-)

V nedelu mam odovzdat stranku no do nedele daleko a tak sa obraciam IMHO na skusenych a prosim o kritiku navrhu :-) stranka este nieje obsahovo naplnena ale inak primam kazdu kritiku ! Vdaka :-)
fogy
link: www.becherovka.xf.cz/dir/index.html
Co chceš hodnotit, když tam nic není, kromě úvodní stránky (tři fotky, přes ně rozmazaný nápis a mapka)? Nefunguje žádný link. Osobně na mě velice špatně působí, když je na stránce spousta odkazů a většina (ve tvém případě žádný) buď nefunguje, nebo je tam borec se zbíječkou "Under conctruction"). Když odkaz není hotov, nedávej ho tam. Odrazuje to lidi.

Když je ten web za peníze, máš na ty fotky copyright?

Já oranžovou zrovna nemusím, ale prý je "in".
Mě se to líbí, ale něco udělej s tim nadpisem "vertikalne turbosolárium a masáže" - je to takový rozmazaný a vypadá to divně.
tak žlutá do týhlavičky (ten nápis s tim studiem...) mi tam nepasuje...

2zbi >>> jistě, že oranžová je in =D
tak žlutá do týhlavičky (ten nápis s tim studiem...) mi tam nepasuje...
jinak ok.

2zbi >>> jistě, že oranžová je in =D
Nic moc je to dost holý :(
pisal som ze /stranka este nieje obsahovo naplnena/ chcel som len vediet ci graficka stranka sa Vam paci a co zmenit atak podobne napr akoste pisali o tom logu v hlavicke...
jezismarja

1. Graficka stranka je OMG! To vypada jak kdyby nekdo naplacal v malovani nejaky obrazky, natah na to neco z WordArtu a ulozil jako jpeg s komprimaci 100%... hruza.

2. Menu hrozny, okousany zluty fleky a jako kdyz se na to podivas, rekni si uprimne, opravdu se ti to libi? Navic to mas v podivnym poradi...

3. Kod

- omg precti si neco o blokovejch prvcich a dej pryc ty tabulky,

- mas tam taky asi dva miliony zbytecnejch meta tagu ktery jsou k nicemu, navic jeste stylujes do html kodu, proc? Dej to do css.

- &nbsp se nepouziva jako zpusob posunuti textu doprava

- nenastylovaný <hr> vypada moc spatne.

end...
<hr> vypadá nenastilovaně špatně hlavně proto, že každá verze každého prohlížeče si ho zobrazí barevně jinak.
Uff tak som dostal poraidnu kritiku ale to je dobre :-) nejake navrhy na zmenu :-) ake logo alebo hocico co Vas napadne pri pohlade na tu "hroznu stranku" :-) Vdaka
MF: to neni pravda, hr se da nastylovat...
^nakashi ale ved MF pisal len to ze nenastilovana HR vyzera skaredo nepisal ze sa neda nastylovat ;-) teda aspon ja som to tak pochopil ;-)
já to myslel tak, že když hr NENÍ nastilovaná tak vypadá hrozně, hlavně proto, že si ji každá verze každýho prohlížeče zobrazuje barevně jinak.
a myslel jsem tim: Proto je dobré si ji nastylovat...
(sám ji používám hojně, samozřejmě nastylovanou.)

fogy, správně jsi to pochopil :)
aha sorry ja to moc nečetl
dřív jsem nevěděl, že jde nastylovat, pak přišel kámoš, a řek: proč si ji nenastyluješ? takhle vypadá horzně... a já na to: to jde? a on: no jasně, koukej, napsal barvu červenou,,, a já čuměl 8-)
jinak ty jsem na tom už asi špatně, když jsem napsal 2X stil místlo styl, že?
Ako nechcem byt drzi :-) ale ste mi este nic neporadili :-/ okrem tej zmeny loga :-) a co sa tika toho co pisal

^nakashi - omg precti si neco o blokovejch prvcich a dej pryc ty tabulky,

kde je napisane ze odkedy sa zacali pouzivat blokove elementy nemozem pouzivat atribut table? hm ? mne sa proste lepsie pracuije s table a ked budem fakt potrebovat tak sa donutimpouzivat aj tie DIVy :-) je to kazdeho osobna vec IMHO ;-)
fogy: kazdeho je to vec, pokud je web soukromy a nelezou na nej lidi, pokud ano, tak musi dodrzovat urcitou semantiku, jinak si akorad dotycny "webdesigner" dela akorad ostudu. Tabulky nejsou vytvoreny za ucelem vzniku kostry webu. Pro to je urceno css. Materialu proc, je na webu spousta. Staci si neco precist.. Napsal jsem o tom kdysi i neco ja na http://tondys.wz.cz/css.php, tak se koukni, je tam i priklad jak zacit s modernim css layoutem ;-) Jinak by me zajimalo, za kolik toto prodavas, za to bych nedal ani 5 korun. Jednak prave kvuli tabulkam, pak kvuli rozvrzeni a take kvuli grafice. Ani jednomu bych nedal za 4 ;-)
A o čem to má být?
2ALL: Idem ju prerobit od zakladu ;-)) presvedcili ste sameho mna ze sa mi nepaci :-)

2Tondys: Ked este css neexistovala ako si tvoril kostru webu ? ;-) dik za kritiku ratam snou aj po prerobeni stranky :-) a ta cena je zhruba 2000sk ;-)

2Marek z Markova: Ma to byt web solarneho a masazneho studia :-)
tak som ho prerobil ;-) cakam kritiku ;-)

www.becherovka.xf.cz/dir/index.html
Graficky to neni spatne... Ale chtelo by to trochu zapracovat na zdrojovem kodu... A validace taky moc nesedi...
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.becherovka.xf.cz%2Fdir%2Findex.html&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline
Uff tak to stou validitou velmi neovladam :-( je to az taky problem ak nieje web validny? okrem validity secko ok? Zdrojak prerobim casom .Teraz niet cas :-/
Validni stranky by se mely zobrazovat spravne ve vsech prohlizecich... pokud sou tam chyby nektere prohlizece stranku spravne nezobrazi... mel sem ten samy problem... v IE mi to fungovalo tak jak ma ale v FF se na to nedalo divat... :) Tak proto ta validita... :)
Snazil som sa to optimalizovat v FF ale potom sa mi to strasne rozhadzalo v IE kedze je to pre solarium myslim ze vela klientov bude pouzivat IE. za 2000sk mu nebudem optimalizovat aj do FF ;-)
Ono je to prave naopak... Cim dal vic lidi zacina, nebo uz pouziva FF.
A nakonec jak to udelas je ciste tvoje vec... A pokud si nikdo s ze firmy stezovat nebude... Tak neni co resit... :)