už mě serete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

chtěla jsem si nahrát svůj web na vás server,ale ted si ho dám jinam..je to na hovno!!!!!!!!
Seš jedna z dalších méně rozumných !
Kdo by to do ní řek.......
Musíš pochopit, že i výpade občas je a oni se jistě snaží tö obnovit!!
NewYork::: to si na tohle musis zakladat novy forum?

Kdyby tak každý z nás dokázal být náročný sám na sebe, jako je na ostatní, a kritický ke své práci, jako na práci druhých. S provozovatelem webu nemám nic společného, ale v životě se mi již mnoho věcí nepovedlo, takže mám asi více pochopení.
PS: Kdo nebrouzdá po webu, souloží!
NewYork: Odstehuj se radeji na nakej ruskej server!Tam tem tvym podlym narazkam aspon nebudou rozumnet! A mej trochu pokory k adminum ktery kvuli lidem jako ses ty tuhle praci delaj!
Ty jsi ale krááááva. Všichni plačeme, že si to nedáš sem. 8::::::o(
Tak Vam moc Diky WZ. Prisel jsem o cely moje stranky a jsem strasnej zvedavej jestli mate nekde zalohu. nechtel bych je zase delat. na tech strankach jsem delal pul roku.
Tak seš stejne blbej jako já, taky nemáš zálohu.
Nejede půlka cz stránek, to je v prdeli :-) ... teď se bavim tim, že zkoušim kolika mejm kámošum nejdou www. Je jich teda dost
už mě to taky sere. stránky zálohovaný mám ale věci v mysql ne takže doufám že to nebudu muset všechno dopisovat znova
WebZdarma? Uz chapu proc si nerikate o penize!!!
Taky patřim mezi ty šťastný lidi,co maj (měli zní realističtěji) stránky na wz. Je skwělý,jak fšichni nadáwaj na NewYork,ale wona má w podstatě prawdu.Některá z chytrejch hlaf twrdí,že webmasteři dělaj ten servr kwůli nám nebo co.Takhle bych to rozhodně newiděl.Diskuzní fórum třídy s ročními záznamy je w nenáwrat... (prdeli zní realističtěji).Spokojený užiwatel Mat
Kdyby Takhle jel servr Blizardu tak tam asi nikdo uz nehraje :: HMM
víte.-.. milánci.. kdybyste nebyli shnilí a dělali si zálohy na lokále, tak tady nebudete držkovat.
A to, že za to od vás nikdo nechce peníze holt znamená, že taky nikdo za nic neručí. Pokud se vám to nelíbí, pořidte si stránky jinde. nebo si za to plaťte. toť asi tak vše.
MĚ TAKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Musíš mít chvíli strpení, každá oprava vyžaduje trochu času. Nejde o omyl, nejsem jedním z adminů, ale vím, že když je něco zadarmo, má to nějaké mouchy, ale co taky jiného můžete čekat!!! Ale pohnout by si mohli...:-(
až se ti jednou stane, že ti vypadne proud a drbne se ti nekde disk, a prijdes o nejaky data, tak pochopis ze za to nemuzou, o to vic, jestlize maj diskovy pole o kapacitach nekolik-seti GB, tak to neni sranda dat dohromady, jednou to poznas
Tohle neni tim, ze by sem jim znicil disk HW, tohle je chyba FS....