zhodnote mi web

pls jeste jednou mi ho zhodnote, udeal jsem na nem male upravy, tak chci vedet co se vam na nem nelibi nebo libi.
Dik

http://fantasy-web.mysteria.cz/
no vyskakovací okno mě odradilo od klikání na další odkazy....
tabulkový layout už také není zrovna in....
2knorek: co je to tabulkovy layout?
jo, tu včelu vyhoď, je to pěknej vopruz, stejně nic nevyděláš a na stránky s z bannerů nikdo nepříde.
vcela pujde pryc,
na stranky z bannerů nikdo nepřijde? - nechapu
>>> stejně nic nevyděláš a na stránky s z bannerů nikdo nepříde <<<
to znamenalo: pokud si chceš tímto vydělat, tak vyděláš kulový. Ovšem pokud by sis tou včelou nechtěl vydělat, ale převádět ji do vlastní "kampaně" tak že se ti budou zobrazovat tvoje bannery na stránkách tolikrát jako u tebe, ale v poměru 2:3 (alespoň myslim, už je to dlouho, co jsem včelu opustil.) --- tim sem tedy chtěl říct, že když získané body používáš na reklamu, tak je ti to vcelku nanic.
a co jinak?
jinak smaž vstupní stránku, páč vstupní stránky jenom zdržujou.
jinak stránka jako taková je taková nevýrazná, nicméňe velice přehledná.
chci zdrzet reklamu wz.............
jasny, ale když si ji dáš na každou stránku dolu, tak nebude překážet ;)
nebude, ale zabere dost mista, nereknu ted, ale chystam vic veci a to uz by bylo poznat :(
možná že pokorok to je, ale porád to stojí za kulový...
obvzlášť ta reklama je hrozná.
éééééééééé, sry, to mělo jít do jinýho threadu...
jakto že jsem si nevšim?!?
2 Marcus nevim proc kazdymu rikas, at si da reklamu na kazdou stranku dolu.
jójó jó, už mlčim.
Pls trochu jsem upravil meu tak co na to ted reknete?
1. První pohled: je to takový nedodělaný, menu ok i když bych ho dal míň cirkusově barevný :) Zbytek je opticky ve vzduchu visicí a k ničemu nepatří... Zkus to nějak "zabalit" a udělat z toho ucelený web který má nějaký optický hranice, mě děsně vadí jak se to rozjíždí do prázdna, úplně by stačil bílej border kolem toho hlavního divu (jesli to je div)

2. Kód: používáš někde přímý stylování, proč nadpisy a ostatní co tam hazíš jako HTML formátování nepředělat do CSS? Zastaralý tabulkový design + spoustu zbytečných pevných mezer &nbsp. Kód má bejt co nejčistší, aby to nedělalo bordel v různých browserech. Zbytečný meta tagy (author atd.) a zastaralý <p align...

3. No je to nedodělaný a to co máš teď v tabulkách by CSS zvládlo snadněji a čistěji... Grafická stránka webu skoro neexisuje, oživit by to chtělo. A sladit menu se zbytkem. Vůbec, všichni si berou černej background ale na ten se nehodí moc barevný věci, spíš dvou až tří barevný designy, a nepřeplácaný, člověk musí takovej ten barevnej cit jinak to nejde (teď nemyslim tvůj web).

4. Dodělej footer a přilep ho tam kde má bejt, ne vlevo posunutej počítadlem (který tam dej spíš od navrcholu.cz, tenhle counter co máš ty se mě nelíbí a nikdy sem ho neměl rád :D, kazí vzhled, jesli neni fakt dobře umístěnej což u tebe neni.

peace
k tomu menu: opravdu by to chtělo lepší barvy.... a ještě aby byl odkaz celej ten div nebo td, nebo co tam máš,,, když jsem přejížděl po menu, tak mě to co chvíli vypadlo (jako že to už nebyl odkaz) a docela dlouho mě trvalo, než jsem přišel na to, že je to ten text
kaslu to, dealm ten web znova, jak jinak nahradit ty mezery? existuje neco jaknagrafiku.cz? s grafikou neumim vubec, tak pls poradte......
a co je to tabuulkovy layout?
lolku to je stranka slozena z <td> a <tr> atd...
2nakashi: to mam jenom na jeden jedine veci, odkud to pujde taky pryc, ak nechapu proc mi rika ze tam mam tabulkovy layout...........
no a jak ma asi vedet co kdy pude na tvy strance pryc...