Tak co na to říkáte

jé, teď koukám, že ty   co tam byly 2x asi po 20 se nenapsaly (blok wz) :(
Ja to budu psat asi zase ve fronpagi, teď je to jeste horsi nez predtim.
A já si rejpnu :)
Tvé html nebo co to je komentovat nebudu, páč zrovna to moje stojí za h...o ale k tomu videu.
Jelikož Jsem pracoval jako kameraman a střihač televize (neřeknu u jaký) musim říci že na lepší reportáž by to chtělo více informací například že v otvicích mají novou lepčí vánoční výzdobu (Projíždim tam otvičákem každej den), a další více informací určitě najdeš ty páč tam bydlíš. Potom si vzít foťák (když neni kamera) a nafotit trochu fotek. Ten cukavej prostředek je humus. Ten úvod ujde potom zo pozadí zruš a nech tam sebe (nikdy ne do prostředka! ale spíš se jemě popostrč do prava) a vedle sebe do leva dej postupné prolínání těch fotek. To je takový malinko k tomu videu.
Teď ten zvuk. (To bylo dabovaný? no fuj! a jestli ne tak to tak vypadalo).
Je super dát na pozadí nějakou hudbu to bys měl. Při to mluvení si buď víc jistej. To je to druhý malinko ke zvuku.
Vyrendruj to ne do avi ale třeba mov je to lepší na internet.
Bylo by toho možná i víc ale ž musim taky něco jinýho tak čau.
AAAAAAAAAAAAAAAa



rozhodně toho je vic!




Stačilo se na to kouknout znova a málem sem omdlel!
Ty zprávy jsou trošku starší takže tam nejsou zrovna aktuální informace. Tento víkend se asi bude natáčet nový díl. Ta hudba mi tam párkrát ulítla, zkoušel jsem si novou střižnu Pinacle liqiugd edition kterou mam z ceske televize od gio digital video(řekl bch že lepsi jak v te skolni televizi Omega). Jenomže mi to PC nestiha a hlas vypadá jako dabovanej, samozřejmě komprose to trošku zhoršila... Ale na Vánoce snad bude nove Pc takze to bude O.K. Jdu vylepsovat stránky.
Jestli byl tohle výkon nějaké pfofi střížny tak to máme ve škole zlatý vybavení :-D Doufam že to je doopravdy tim že se s tim zatim jen učíš.
Ps: Sony Vegas 5.0 :)
No jesli je to vaše lepší to nevim, vážně je to fakt nadupana střižna. Jenomže počítač jí nestíhá. chce minimální procesor 2, 5 GHz. Ramka jen tak tak 512MB... No počítač to nestiha ale brzy bude novej tak potom... Komprese ta zhoršuje kvalitu... A nemame pořadné modré pozadí takže grafika studia neni tak kvalitni. No teď jsem trochu upravil stránky, ještě přidam nějake obrázky a bude to.
Jo a k té hudbě na pozadí, o tom bych být tebou moc nemluvil, v tom vašem úvodním klipu většině lidí není rozumět.
Ohedně pozadí u nás to byla chyba určitého člověka který už neni na škole a s právě tim pozadim mě dost sr.. . např u předposledního příkopáku to prěhnal o 12,00 db. a tim půlku videa pos... .
No vidíte měli jste tam vzít mě. Teď jste zkrachovali a ja mam celou svojí televizi.
Jo a chtěl jsem se zeptat, co má za výhody ten formát "mov"?
Pro mě, jako uživatele, má spíše nevýhodu - nejde normálně přehrát normálním přehrávačem (možná jde, ale nesnáším apple/ms v tomhle ohledu) a zvláštní přehrávače, abych si tím zasral komp, si instalovat nehodlám.

Pro člověka, který s videi pracuje, má výhodu - jednak se snadno zaznamenává a snadno se s ním pracuje a možná ani není příliš ztrátově komprimovaný, kdežto u avi musíš dekomprimovat, udělat změny, komprimovat a ty algoritmy jsou dost šílené - a každou úpravou a uložením a otevřením jpg (avi není nic jiného, než sled jpg, ale jinak celkem chytře vymyšlený) to celé neustále znehodnocuješ.

Takže pracovat s movem, potom po všech úpravách to prohnat divxem a hodit mpeg (nebo avi?) na web.
Takže to necham v avi, tak jak to je, zkoušel jsem to převést na mov, když jsem to chtěl přehrát tak to chtělo stahovat nějakej jinej přehrávač... Myslím že to je takle nejlepší protože Windows media player má většina lidí...
Můžeš mi laskavě říst kdo tady podle tebe krachnul?
Jestli nevíš tak to pořád ještě funguje!
Ja myslel že jste skončili když odešel Zahálka.
Ne
Já už tam moc nechodim jen někdy. Zahalka byl va tohle perfektní teď to funguje s Tomášem a tou novou Luckou. ¨lol¨
A proč ses tam nepřidal? Tam může kdokoli komu se tam chce!
Ja tam jsem přihlašenej, byl jsem asi na 2 hodinach kde nam něco povídal, a pak se mi už neozvali.
Blbost první mylim 2 měsíce jsme byli v chemii a pak se šlo do IFA
Ja jsem byl na dvou hodinach v IFC. Poprve tam něco psal na tabuli a povidal nam něco a na ty druhy jsme ta něco zkoušeli s kamerou.
V Ifc? tam jsme byli 1 nebo 2 někdy v dubnu
Je to hrůza, a nejdřiv se na to podvej ve vsech prohlizecich jako treba v opere, nez to budes ukazovat svetu 8-)
Operu ani Mozilu nemam takže opravdu netuším jak to v jiných prohlížečích oproti IE vypadá.
Jo a hele, také vám dnes (26.listopadu) blbly ankety od blueboardu?