správné zobrazení stránky

zdravím vás. Mám problém se zorazením svých stránek (http://jakbures.wz.cz) ve FF, nevím jak je to v opeře, ale asi podobně.
Podívejte se sami.
Stránka se skládá z DIVů...nemám představu jak to napravit...zkoušel jsem s tím něco dělat, ale bez úspěchu.
Předem díky
Tak jsem ještě vyzkoušel overflow: auto; Stránka funguje, ale tento způsob se mi moc nelíbí, tak že prosím nějaké jiné řešení.
PS.: Nejlepší, by to bylo tak, že by DIVy automaticky zvětšovali svou výšku (height).
To by se mi taky hodilo :)
>> PS.: Nejlepší, by to bylo tak, že by DIVy automaticky zvětšovali svou výšku (height).

Právě že to jaksi moc ve FF nejde a je právě potřeba si to nastavit tak, aby to vyhovovalo ostatním DIVům vedle a samozřejmě i v ostatních browserech.
Pokud jsem správně pochopil a správně uvažuji. Nejlepší bude nastavit výšku DIVům ručně, podle obsahu stránky?
ja to mam vsechno na pevnou vysku, a kdyz se mi tam trebas nevejde text, hodim to do pokracovani....
A další problém...mám výšku patičky nastavenou na 1em...ve FF se text posune pod. Pokud to nastavím na 2em, tak je DIV moc velký a text se zarovný na spod.
Pokud by měl někdo nějaký nápad...ocením ho ;)
kdyz mas problemy s mozillou tak hod dva externi css jednoo (zakladni pro FF) a druhy pro IE, tam bych to nastavil pevne a melo by to jit bezchybne
Hmm, taky možnost, ale mě jde o to, jak to vůbec pro tu mozillu nastavit...Tohle i docela plánuju, ale až budu rozdělovat CSS barevně (kůli barevnejm schématům)
tak jinak nevim.....
No, prdim na to...sice to možná vypadá jako billboard, ale co nadělám, je tam ta nejmenší možná výška v px, ta co se správně zobrazila ve FF.
Jinak děkuji za nějaké ty rady
s tim billboardem mas pravdu......... :), ja bych tohle hodil pro iE do toho jednoho a pro mozillu bych to udelal cele znova, stejne jako ja, mrkni se ke me, jinak bych nemel sanci to udelat pro ie i pro ff......
a kdbys vyhodil marginy a spol?