validní reklama

Hoďte mi prosím někdo odkaz na vlákno, kde se řešila validita reklamy na WZ. Nebo mi tady napište přímo kód, jak se má reklama zapisovat.
http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html
Díky.
Pokud jenom trochu rozumíš HTML a anglicky (co píšou na validátoru w3c), tak musíš bejt shopná si ji opravit sama.
Hele myslím, že to není o tom, jestli někdo rozumí HTML a anglicky.
To musí změnit webzdarma...
Zkoušel jsem si to přepsat ve zdrojáku, ale stejně to nepomáhá.

stále tam zůstává <div align="center"...
2Honza: jenže ty používáš značku pro vkládání reklamy <!--WZ-REKLAMA-1.0--> a ta samozřejme vkládá tento nevalidní kód. Validní reklama se vkládá jinou značkou, viz můj odkaz výše. Původní reklamu je třeba smazat a soubor s novou značkou nahrát znova (původní kód reklamy si pro jistotu zkopíruj, kdy náhodou nastal problém s vložením nové reklamy).

Značka je: <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->
Honza: omlovám se za rýpnutí, ale proč nejsou náhledy skutečnými náhledy, ale jen obrázky v původní velikosti zobrazené na malé ploše? Když už si mám stáhnout ty skoro dva megabajty, tak by možná bylo lepší uvést na stránce rovnou velké verze, třeba pod sebou.
2 Honza, ale i jiní:
já jsem to totiž vochcal jinak. dal jsem si nejdřív reklamu ( v nasteavení na wz) do reklama.php kerej includuju. pak jsem nahrál na wz reklama.php a ještě reklama1.php pak jsem si nastavil reklamu do reklama1.php. pak jsem si zvalidnil reklamu v reklama.php a nahrál ji na wz, ale už se nepřepsala, protože je nastavená do reklama1.php kerej nikam nedávám.
ja nikdy s validitou reklamy nemel problem............