POMOC

je mozny ze se mi nekdo napichl na pc a mluvi mi tu ted naky lig´di anglicky?.. pritom nemam skype ani nic inhe sposteneho .... lol :DDDD
fce vzdalana plocha je svine kdyz znas heslo tak muzes treba uziteli jebat do prace :) byla to docela prdel nez se nasral a celou tridu vyhodil z pocitacovy ucebny...
:DDD jn .. ale ja zadne heslo nemam dpc. a IP nemam skor nikdo .. tak nechapem ..
no to si jenom myslis. jaky mas win?
XP Professional
asi to nepomuze ale muzes si v ovladacich panelech funkci vzdalena plocha zakazat jestli si s tebou hrajou timhle zpusobem tak jsou v prdeli a mozna se ti i zobrazi jestli tuto fci chces opravdu vypnout kdyz je zrovna pripojen nejaky uzivatel jestli se ti to zobrazi tak je to jasny
ja to mam myslim vypnute ..
tak nevim zapni firewall restartuj komp (natvrdo) coz ho minimalne na chvilku odpoji projed si pocitac ad-warem jestli tam nemas nejakej spy-ware kterej odesila tvoje hesla ...... a ted me napada ze kdyz ti pise vzkazy na monitor tak taky asi vidi co si tady povidame...
coze?...zadny vzkazy mi nepise ...to neni pravda .. jen slisim naky kecy .... jestli to nen i nakej bgsound na naky stranky ale to nehrozi... doufam
nedas mi spis ICQ .. bude to rychlejsi
mozna ti to bude pripadat komicky, ale ja nemam doma net a stranky musim uploadovat ve skole nebo z maminy prace (ted tu jsem) a proto ani ICQ nemam :D
hm .. skoda .. oK.. ne v poho neni to komicky .. ja sem to mel taky ... celou dobu ale to sem jeste nedelal stranky .. jezdil sem k mame do prace .. ale ted mame net za 400,- 1,5Mb/s bude 2Mb/s za 400,- --- aletreba te to taky potka ... preji ti to
hmm dik myslim ze si to neprejes tak jako ja :) 2Mb pripojeni je hodne slusny... sakra zacina mi skratovat klavesnice jak tady na ni slintam lkajsdfhaliuvcnamdfnaosdijf
:) to neber zas tak osobne protoze to je wi-fina a neni verejna takze mam dost omezenych veci na netu .. navic to furt kolisa a casto pada ... takze ani 2 MB/s neni nic extra moc velkej rozdil v tom neni ... a navic ja bych ted potreboval 10Mb/s

Hraju totoiz COunter-Strike a ten furt laguje a vsechno na picu .-...
to nei jenom vo downloadu, ale taky o uploadu a o odezve (kvuli ty ti to laguje) jestli ti to hodne kolisa a pada tak si skus od nejakyho kamose pujcit silnejsi antenu nebo tu svou skus dat aspon o metr vejs nekdy to dela divy bohuzel uz musim jit mame konci pracovni doba tak cau a zase nekdy rozebereme jak je svet na picu :D
.DD cau ... ok :D
:DDDDD