DPC::: MAZANI OBSAHU

mam dotaz. .. bud mi nekdo hacknul moje straanky a cely je komplet smazal .. nebo to byl nekdo z adminu .. a me by zajimalo proc to smazal .. a KDO vlastne to byl protoze me docela nas*o ze mi nekdo dokazal smazat tak supa webiik .. jeste ze mam zalohu ... tak co cekam .. na reakci :/
nevim nemam s tim zadny zkusenosti ale admin by ti stranky nejspis zrusil, hacker by je spis upravil tim stylem, ze by napsal na uvodni stranku ze ty stranky nahackroval a zrusil odkazy na dalsi stranky popripade jiny svinarny. Ale chyba systemu by mohla tokovouhle neplechu udelat (teoreticky) skus si stranky znovu uploadovat a zmen si pristupovy heslo vic ti nejsem shopen poradit
jenze me nejde ani web na ic.cz tam se to cely jeblo .. ALE! ! ! web -... fc-vernerov.wz.cz jede bez problemu .... dpc a me by z toho jeblo
no a napadlo te ze ma na tebe nekdo pifku?
to nevim ... len kamoso vi sem dal heslo aby se koukl jak to mam .. ale proc on by to mazal ... dyt ja jemu delam web design .. a bude peknej .. nazornou ukazku mas na ... http://pejsci.euweb.cz takto bude vypadat .. ale fakt nechapu kdo .. zmenim as iheslo .. bo nevim .. ak sa to smaze znovu .. tak jedu za adminem .. a to bude rozhovor...
tan disign delas pomerne graficky dobrej ale pomalu se ty stranky nacitaj ale s tim toho moc neudelas muzes si vetsinou vybrat mezi hezkou grafikou a rychlym nacitanim. a na toho admina bud hodnej a nejdriv se pokus zjisti co se stalo. jo a jestli se ti ty stranky znovu smazou tak se neprihlasuj pres ftp, ale koukni se primo na wz do uzivatelskyho rozhrani hned po prihlaseni je na uvodni strance napsano odkud jsi se nahosled prihlasil na svuj ucet mozna zjistis IP toho smrada
no jo vlastne :DDD . .. tak to skusiim ... ty stranky sou delany .. tak ti to prozradim .. je to image to pozadi pak sou do nej davany ruzny textovy pole v imagi ale vypada to dobre .. rad bych se vrhnul na php .. jenze ... to neni tak lehke
to je fikany. PHP se taky zacinam ucit nak mi html a css nestaci... ale je to tezky to mas recht aspon ze mam zaklady z programovani v jazyce C
das mi ICQ moje : 231-089-090
já si teda nemůžu odpustit to, že na http://pejsci.euweb.cz se ti to normálně nezobrazí ani v rozlišení 1024X768
Jeslti ti zmizeli jen data, tak ti nekdo rozlousknul heslo. Pokud ti zmizel ucet, tak je to z 99% prace admina.
cely data zmizely .. a neviem preco...
Lebo si debil podla mna preto