neumim HTML stranky prosim naucte me je.

Nauci me nekdo delat stranky pres HTML prosiiiiim moje ICQ:327078325 prosim pomozte mi i kdyz vim ze se to budu ucit 6mesicu.
Začni číst http://jakpsatweb.cz/ je tam všechno od A do Z včetně příkladů.
jakpsatweb.cz...taky jsem tam zacinal :o))
já ne, ale vždycky mi pomohl ;)
Já začínal sám ve Front Page. Až pak jsem šel na jakpsatweb. Měl jsem tam jít ale hned. Front Page mi nic nedalo.
hned jsem tusil ze hned v prvni odpovedi bude odkaz na jak psat web a ne konkretni nabidka k pomoci :) pripada mi to jako standart na tomhle foru vypada to ze jste vsichni az na vyjmky zacinali na jakpsatweb.cz... to jste nikdo nezacal tim ze jste si koupii nejakou knizku kterou jste se na bychlovali a pak zacali tvorit stranky?
jj presne tak .. www.jakpsatweb.cz tam sem žaky zacinal .. dobrej webíík bez nej by neby l ten nas ...
já sem začal tak, že jsem si koupil jednouduchou knížku HTML, a zároveň se čtením sem si dělal stránky... později CSS jsem se naučil čistě z jakpsatweb... JavaScript - tak na ten mám úžasnou knížku... PHP - to se nechávám učit ;) ale je v jistejch ohledech podobný js, takže to jde rychle :)
hele ja sem taky zacinal na www.jakpsatweb.cz
Tak to já dělal nejdříve ve WYSIWYG dreamveru a pak teprve zjišťoval, co jsem to vlastně "nakreslil", když to nechtělo úplně fungovat.
Ja som začal vo Front Page - asi pred troma dňami. Jakpsatweb je určite dobrý, sú tu naň samé chvály, ale keď sa ho snažím čítať, tak strácam prehľad. No snáď to pôjde, pomaly ale isto.
www.jakpsatweb.cz --- jasná volba!
potom CSS - Marek Prokop ....