Tak co tomu říkáte?

Ohodnoťte mi stránky, už se mi podařilo to dát tak nějak dohromady, poraďte mi co bych měl ještě změnit.
Co si myslis ze ti jako nekdo rekne? je to priserny.
Dobre logo... PATRK... :-D a jak rychle mam mit pripojeni aby to hralo? Moje pripojeni -+360Kb prehralo tak prvni 2-3sec... pak to neslo a neslo...
jj, je to humus
Na to video to chce mít trochu rychlejší. Pokusim se to teda zlepšit.
Napište mi konkrétní chyby.
nechci nic řikat ale,mě se stránky sedra líbí narozdíl od těch tarantino kretino.
Ne, tarantino ma dobré stránky ja se pokusim ty moje zlepšit.
Auta-tuning >>> a) to je věc názoru...
b) "tarantino kretino" už jenom to značí o tvý mentalitě
c) tvoje stránky s nepovolenym přístupem nejsou o nic lepší.

jinak sedr >>> tak něco ke konkrétním radám:
tvoje stránky jsou tak nějak nahuštěný nepřehledný atd. ...
1. formulář na mail na úvodní stránce je tak trochu nevhod na úvodní stránce... zkus ho shovat pod nějakej odkaz... a jestli se ti nechce dělat pro něj speciální stránka, tak si alespoň na blueboardu změn pozadí na to kerý tam máš.... (mmch vypadá to jako bys pozadí skopčil z mých stránek ;)

zkus to trochu zpřehlednit, menu máš zbytečně velký, zmenši ho, zarovnej odkazy ke kraji... a vykopej z tý stránky všetky zbytečný informace...
Já tě nechci kritizovat ale moc se mi to nelíbí!Obsah nic moc a grafika taky není dobře zlolená!
Ale určitě se zlepšíš!
a prosim tě myslíš že by si mi mohl poslat tag na ten filmecek?
kdyztak mi to napis na jriha.pro@centrum.cz
Předem díky Garf
Jsem úplnej začátečník, takže tag ti pošlu, kdyš mi řekneš co to je. Stránky už vyrábim nový, snad bodou lepší.
Sedr
Už jsem změnil hlavní stránku. Co na to říkáte?
jo, je to o hodně lepší. ale:
1)tu anketuco máš zapadlou v pravo dole dej nahoru doprostřed toho samýho divu hned pod ten formulář na mail.
2) máš to pro rozlišení 1024X768... ještě stále bys měl mít optimalizaci pro 800X600 a vyšší.... ale budiš... esli to tak chceš, tak si to tak nech...
3)formulář na mail > tam si dej stejný pozadí jako má ten div. takhle to vypadá příšerně.
4)jak tam máš uprostřed třeba ten ping-pong, tak tam nemáš žádnej odkaz... ty tam napíšeš: "koukněte se" ale já nevim jak se tam na to shlédnutí dostat... stačí třeba zrovna to koukněte se dát jako odkaz na stránku, kde si mi to přehraje (lépe aby byl odkaz celý obrázek i s nadpisem.)
5) na tý hlavní stránce si z levého menu vyhoď ten obrázek TV-SEDR PATRIK - VIDEO.... máš ho totiž už jednou v hlavičce přímo nad tim... máš to teda hned 2x na jednom místě
6)jak máš odkazy v tom levym menu, tak máš každej odkaz v samostatnym odlišenym divu, ale dej si ten odkaz doprostřed (vertikálně) máš ho totiž nahoře a to vypadá divně.... ale nejlepší by bylo, když by sis místo divů s odkazama udělal obrázek pro každej odkaz, kterej by zároveň obsahoval nadpis tý sekce, esli chňápeš, jak to myslim..

zatim vše
Ty filmy se budou postupně pouštět ve vysílání. Už je to pod nima napsany. S tím pozadím toho formuláře asi moc neudělam protože je to asi nejpodobnější barva co tam měli. jinak to ostatní už jsem upravil.
Ted jdu dodělat to fórum.
Ty stranky jsou pouzitelny pouze za predpokladu ze zmenis ty barvy ty co tam mas jsou moc ostry a rezou do oci.
Mel by jsi zmenit velikost pisma u tech odkuzu.
Ten mail na uvodni strance neni moc dobre reseny.
Skus tehle par malickosti zmenit a mozna...
LOL .. skuste ty moje .. jak vidim sem na tom zatim nejlip ..
Ja nevim je to tvůj názor, ale mě se ty barvy docela líbí.
Jinak ještě tam čekejte velký změny pracuju na tom. Snad to zejtra uvedu do podoby jakou si představuju. Jinak všem co jste mi poradili dík.
ale sakra to si na blueboardu můžeš nastavit přesně!
ta tvoje je zrovna #FFCC00 - takže todle napiš do toho okýnka v blueboardu, kde si nastavuješ barvu pozadí. normálně to přepiš.
No tak jsem to změnil. Je to good?
co se týče toho formuláře, tak je to good. :)
A co to ostatní?
taky docela dobry, lepsi, nez predtim,mohl bys mi poradit, jak jsi udelal tu stranku a vysvetlit treba par veci ohledne html kodu? nejsem v tom totiz nijak zbehly, protze jsem teprve zacatecnik
Rad ti poradim, když to budu sam vědět, jsem taky začatečník.
Skus: http://faq.webzdarma.cz/faq.php?html
A nebo:http://www.jakpsatweb.cz/
no ni c moc ale na uplnyho zacatecnka to jde