CSS - obtékání DIVu

hledal jsem a nenašel jsem
a proto se ptám, jaká je vlastnost, kerou musim nastavit DIVu, aby byl obtékán zprava? mám tam float:left, ale to nestačí (alespoň ne pro mozzilu) v IE to jde. ale v mozzile je jasně vidět, že levy div nemá nastavený obtékání.
Předem diks
obtékání zprava je určitě float: left a normálně to stačí. Problém bude někde jinde, třeba se tam něco nevejde na šířku a skočí to pod ten obtékaný div. Chtělo by to ukázat, kde ten problém máš.
normálně na indexu mých stránek (tarantino.wz.cz) - když se na to podíváš skrz firefox tak se ten prostřední div zarovnává úplně doleva (je to vidět dole) a ten div, co má float:left, tak ten ho asi zpoloviny překrývá. Jestli tu mam napsat kód, tak řekněte...
Zkoušel jsem si tvůj zdroj a soubor CSS dát k sobě na účet a došel k závěru, že u DIVu "icenter" musíš dát taky float:left, pak asi budeš muset malinko tento div zmenšit na šířce asi tak o deset pixlů a asi ještě malinko si s tím pohrát. Koukni na to ve Firefoxu teď u mě:

http://blahapet.wz.cz/a.php
Ještě aby si to měl celkově vycentrovaný jako v IE, tak do DIVu "obal" dej "margin:0px auto" a ta tabulka dole jak v ní máš Copyright a taky reklamu, tam jsem musel dát přímej stylopis s "flot:left" - jinak byla napravo nahoře. Nekoukal jsem na to v IE, tak nevím, jestli to nebude dělat paseku zase tam. Mrkni a uvidíš.