ohodnotit... ale skor design ako kod :)))

tak podte do mna :))
No imho to nevypadá špatně, i když já bych asi volila spíš jednotný design jednotlivých stránek.
Ale je tu jiná věc, na kterou je potřeba se podívat a to je velikost obrázků, které tvoří pozadí. Jsem teď na rychlým připojení a přesto se mi stránky načítají šíleně dlouho, je vidět, jak se postupně načítají obrázky na pozadí. Tudíž by to chtělo něco udělat s velikostí těchto obrázků. Těch 100 a víc kilo je imho fakt moc.
to je vsetko pekne ale ja som to robil v photoshope :)) takze preto to po obrazkoch zobrazuje ale raz ked budem taky dobry ako vy tu tak to spravim normalne cez php alebo najlepse v jave ale to je este na dlho...
To je jedno jak to máš udělaný, ani neříkám že to máš špatně. Jen by to chtělo zmenšit ty obrázky. Jsou dost velký a imho budou zpomalovat načítání webu, ať už ho uděláš s pomocí jaké technologie chceš. Jen to jsem chtěla říct. Po grafické stránce se mi to jinak líbí.
no lenze ja som chcel povedat ze mense sa to spravit neda nakolko ja to v photoshope ulozim rovno ako html.. neviem ako by sa to dalo spravit mensim
no, bylo s tím určitě spousa práce, vypadá to dotažené dokonce. Ale zdá se mi to takové nesourodé. Každá stránka je jiná. Navíc texty dělané jako obrázky mi příjdou dost ulítlé. jak se to bude udržovat? Dělat bych to nechtěl. Vůbec se mi zdá, že je tam zbytečně moc obrázků. Majitelé modemů asi budou zuřit.
Na druhou stranu jednotlivé stránky jsou takové příjemné. takže kdyby se to tak nějak sjednotilo, tak by to asi bylo lepší.
Jinak jsem se na webu neztratil, je to vcelku jasné a přehledné.
dik marek do buducna to chcem spravit v jave ale zatial nemam potrebne skilly na to.. :))
velice slušný, ale:
vstupní stránka = zdržování = nanic !
zkus na udělat nějakej nenápadnej hover na ty odkazy v měnu... jenom takovej nenápadnej stín (třeba..)
dik marcus ked bude www.mortem.sk tak tam nebude vstupna stranka to len tu reklamu aby som nekde dal :)) a ten tien vyskusam..
NA MOJÍ STRÁÁÁNKU ALE NEMÁÁŠ! TAK A MÁŠ TO...:))
no neviiiiim....
ale já vím...tvoje stránka je sice pěkná na koukání...ale trvá hodinu než se všecko načte....víš občas je lepší kvantita....než kvalita....:)
ale zas nekedy je lepse chvilu dockat jak hned po vzhliadnuti tej tvojej hned vypat :))