Umí JS načítat i script z HD?

Umí JavaScript načíst i něco na vašem pevnym disku? Nebo třeba na disketě?

Vysvětlení:
{ Napadla mě jedna veselá myšlenka, udělat stránky (jenom jako fór) na kterou se člověk dostane jenom, když má v kompu strčenou tu správnou disketu (na který je nahranej soubor ENTER.js)..... Takže na stránku bych si dal script, kterej zjistí, jestli se skript v souboru A://enter.js rovná např. "15a" a jestli ne, tak Vás to vyhodí.... }

Abych řek pravdu, tak když to mám na HD, tak to funguje, ale jakmile to dám na net, tak už ne.... Na HD to z tý diskety načítá ale na netu to nedělá VŮBEC nic :-(

{Help me, pls}
No mělo by to jít: src="A:\enter.js", ale on di asi prohlížeč ošetří a buď se zeptá, nebo to vůbec nenatáhne (teda myslím nějáký lepší prohlížeč)
Ale z JS nebude pro nikoho probém si ten enter.js sám napsat. A taky jak víš, že jednotka A bude vždy disketová mechanika (většinou to tak sice je, ale jsou PC, kde není vůbec)
Já to myslel jenom pro me a treba tatu a my mame urcite disketovou jednotku A://.......
ale to s tim A:\enter.js to nefunguje (mam FF) ;-)
Kdyz to napisu takhle """<script src="file:///A:\enter.js"></script>""" Tak to v IE funguje, ale v FF ne-e ;-)
Co s tim?
Tak ted jsem to vyzkousel a funguje to jenom v IE (ve FF, Mozilla, Opera, Netscape nejde)