Zacinam

Ahoj...kto by mi mohol troch pomoc pri tvorbe stranky....som sem prisiel a vobec neiem ako to mam robit?
nejdriv si precti jakpsatweb.cz nebo si kup nejakou knizku
a nemohol by ma niekto navygovat cez ICQ?
moje ICQ...234-433-824
piste prosim
Děsně rád bych ti pomáhal vytvářet stránku za stránkou, tag za tagem, možná i CCS bych přidal, ale protože tvé ICQ je větší, než mé IQ, budeš se muset asi taky něco naučit sám.
hh
kua ja potebujem iba trochu poradit aby som sa rozbehol a nie spravit celu stranku
TY potřebuješ poradit HODNĚ ! A aby ses "rozbehol" - možná potřebuješ "nakopnout" !?
asi tak
kua piste dakto
Ja som sa vetsinu jazyka HTML naucil tak, ze som si jednoducho zobrazil zdrojovy kod nejakej jednoduchej stranky (ako napriklad lukasuv-svet.wz.cz :-), a ucil som sa, a prezeral si to, ulozil som si kod na disk a skusal som co sa satne ak ho trosku pozmenim alebo ked vyhodim urcitu cast kodu...
Taky to tak jde.
jj taky jsem to tak začal. Sice sem se toho moc nenaučil (viz odkaz):), ale aspon neco......
Moje rada zní takto, kup si knížku
(doporučuji: "Tvorba HTML" od nakladatelstí Computer Press, taková zelená, naučíš se tam úplné základy pro tvorbu webu)
pak, čemu nebudeš roumět, tak si to najdi na jakpsatweb.cz
a pokud tomu stále nebudeš rozumět, tak potom to s někym konzultuj..
Ale pochybuju, že by někdo seděl u kompu hodiny, a přes ICQ tě učil základy HTML...
uz daco viem......pomohol mi pepe
Ja jsem zacinal na FrontPage 2003 a do kodu me donutilo pridavani a upravovani javascriptu, reklam, ap. Kdyz jsem zacal kod chapat, tak jsem jej zacal opravovat, nebot frontpage delal v kodu straslive neresti. Pak jsem se zacal starat o to, aby byl web validni podle HTML 4.01 Transitional a presunul jsem CSS do ext. souboru. Kdyz me stale opravovani kodu prestalo bavit, poridil jsem si PSPad a zacal tukat jenom zdroj, u cehoz jsem do dneska ;)