hodnoceni webu :D

Maikis >>> Na 100prd s tebou souhlasim, oranžová je úžasná ;-)

hanyZ >>> Jinak, s tim CSS Layoutem bych to nějak nepřeháněl, nemyslim, že je podstatou úspěchu webu...

Krom toho, narážet na weby těch, co krituzují, je ohavnost, já kritizuju, snažim se poradit, co by se dalo zlepšit, a vůbec NEHLEDIM NA TO, JAKEJ MÁM WEB... kdyby mohli kritozovat lidi weby jenom ty, ketrý sou horší než jejich, tak by to bylo na h*. A to jako když někdo nemá web, nemůže kritizovat jiné weby? blbost. Když navíc dostane někdo kritiku od amatéra, tak je to názor zase někoho, kdo řekne, jak to na něj působí a neřekne, že by se to dalo udělat tak a tak... a že bez CSS pozicování není možný mín úspěšněj web.

A teď něco k tý kritice stránky:) :
1)už jsem to tu psal mohokrát ale:
vstupní stránka s textem "vstupte" = zdržování = nanic
2)jinak designově sou to stránky naprosto suchý bez ničeho
3)nevim, esli je ta šedá dobrá volba viz. úvod mých povídánek..
4)nemá žádnej obsah..
5) esli to budeš někdy předělávat tak rozhodně bez rámů. S mejma stránkama to bylo stejně a pak sem opravdu poznal že rámy=nah*
>>Chci vědět, co mi napišete! snad jen dobrý věci....ale rady bych taky uvital.

Buď jsi najivní a nebo to byla sranda?
hah lol "najivní" :D
Ou ta grafika je votřesna. a kazdy pismo je jinak veliky :D

> http://hostware.aspweb.cz
No WEb samotný ujde, ale k tvému webu není třeba barevný monitor, já bych tam dal trochu barev, alespoň ještě jednu.... :)
pár slov k webu:
- logo by mohlo býti klikací, tj. odkaz na úvodní stránku, je to hezký zvyk
- mohla by být zvýrazněna aktuální položka v menu
- tabulkový design už dávno vyšel z módy
- chybí nadpisy (<h1>...)
- statický title (titulek má být pro každou stránku jedinečný)

Pája5: myslím, že si to autor umí zvalidovat sám a pokud ne, pravděpodobně mu ty chyby ani nic moc neřeknou, co mu třeba poradit, jaké konkrétní chyby tam má?

23K: "ach jo uz to pani mistri s tema css layoutama vazne prehanite"
Proč? Tabulky nejsou určeny k tvorbě layoutu stránky, tabulka se má správně používat na tabulková data. Zbytečně se tím ničí HTML kód, na formátování tady máme CSS. Když už nic, CSS layout je jednodušší na správu a hlavně na případnou úpravu. Nehledě na to, že není nic horšího, než když si vypnu v prohlížeči styly, protože se mi nelíbí design těch stránek a ty stránky se prakticky nezmění :-)).
<HTML>jen tak by the way, odpovídáte na 100 let starý vlákno ;]</HTML>
Tabulky vs. css je už hodně staré téma :) jak už řekl skaff. Zapomněli ste ale na jednu věc: Kdo má na stránkách Toplist, tak taky nebude mět "strikně validní webík" ... a co teprv 1.1. Já sám teda navím jak ten skript poupravit aby se to nehádalo s validátorem a fachalo to ==>> 1.0 Transitional. Nemusíme bejt všichni hyperIN a psát stránky v XHTML 20.0 a CSS 6.6

To bylo jen takovej dodatek. Ale mám pocit, že téma se menuje "hodnocení webu" a ne "nadávejme si všichni".

PS.: 2 Plesnivá mochomůrka: trochu poraď, aj mě by se to hodilo :) Zkoušel sem v php podle podmíkny tisknout title, ale dopadlo to tak, že se tam dycky vytiskl dvakrát...
skaff: aj, to jsem si nevšiml, pardon :-)

Mike: S čím chceš poradit? Unikátní title na každé stránce když používáš php? No já si vedu dvourozměrné pole:

$info["uvod"]["title"]="Hlavní strana";

kde první část je název stránky, druhá značí title (používám to samé na description). V index.php už mám jenom

<title><?php echo $info[$stranka]["title"] ?> - Matematika polopatě</title>

kde ve $stranka je uložena současná stránka. Toť vše. Nevím, zda-li je to nejlepší řešení, ale funguje mi. Pokud používáš php tak, že pouze includuješ hlavičku, asi to nijak upravit nepůjde.

Jinak proč bych nemohl mít validní web s toplistem, nechápu. (nikdy jsem ho nepoužíval...)