hodnoceni webu :D

Chci vědět, co mi napišete! snad jen dobrý věci....ale rady bych taky uvital.
-pod Operou problém s kódováním
-nevalidní (cz_index.htm má 34 err)
vzhled takový tuctový...
!rámy!
Není to až zase špatný, ale co bych zrušil, je úvodní strana a rámy, jak praví JR.
a tabulky. Design nelze hodnotit, protoze neexistuje.
Jakozto hrac klanu se mi web libi! Tondys ma pravdu ze design nelze hodnotit, ale nechapu proc mu vadi tabulky? Jak jinak to jde udelat TONDO?
PROBLEM S VYHLEDAVACEM: Jde to udělat mnohem lépe třeba pomocí css pozicování.
Jak jinak? No pomocí css layoutu a místo rámů funkce include.
napr. na http://css.e-sign.cz/layouty/vychytany-tri-sloupcovy-liquidni-layout
Design:
Ten se mi líbí... dobře volené barvy a hlavně krásně čitelné. Možná jet to zelené logo je jak z jiného webu. Nějak tam nezapadá

Obsah:
Takových webů už existuje, ale chápu že klan musí mít své stránky. Ale hlavní nedostatek jokožto hráč W3 mě štve že tam není o něm zmínka :)

Kod:
TABULKY: Blueee :)
CELÉ JE TO ROBENÉ Z PREDLOHY!
ach jo uz to pani mistri s tema css layoutama vazne prehanite
Jak vis ze to je robene z predlohy? Si Vestec? Ne fakt by me zajimalo jak si na to prisel?(meto taky napadlo:/)
nechapu kde te napadlo ze je to z predlohy? to asi ne!
23k: Hele, neprovokuj! Už bys mohl pochopit, že tabulky jsou zlo a CSS je dobro! Kdo nepoužívá CSS layout, nemá striktně validní webik, nepožívá pastelové barvy, bíle nebo světlešedě laděný vzhled s šrafováním a jemnými stíny, ten skončí v pekle a vývojáři IE do něj budou píchat ampersandy, nepřevedenými na entity :'-(
hanyZ: btw http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fhanyzpage.czweb.org%2F
:-)
hanyzpage.czweb.org? Co je to za stránku? Neznám ...
patka: design by: Lukas Sieber - CSS, HTML, createt by: Lukas Sieber & Petr Besik

createt
fajn len to na mňa pôsobí nudne... bez farebne
Nazval bych to "pohřební stránky" Chtělo by to nějakou veselou.. třeba oranžovou:))
Já nemůžu posoudit protože sám taky moc pěkný stránky udělat neumim. Proto bych chtěl posoudit moje: gamework.euweb.cz . Prosím nehodnoťte obsah ale vzhled
si na to zaloz sve tema, vole!
Hanyz> neprovokuji, nasmeruji svoji negativni vetu jinak.

SERETE ME pani radoby "mistri", programovat neumi, grafika jim nic nerika, spachaji jednoduche stranky ze 3-4 divu a pak kritizuji co kde mohou. FUJ!
hezký, jen jsem pár minut hledal co je smyslem tohoto webu a potom jsem našel vstupte nebo jak to tam máš napsané :-D
Oki, 23káčko, trochu svůj předchozí příspěvek poupravím.

23k: Hele, neprovokuj! / ;-)))))) xixixi mrk mrk / Už bys mohl pochopit, že tabulky jsou zlo a CSS je dobro! / LOLOLOL muchichi / Kdo nepoužívá CSS layout, nemá striktně validní webik, nepožívá pastelové barvy, bíle nebo světlešedě laděný vzhled s šrafováním a jemnými stíny, ten skončí v pekle a vývojáři IE do něj budou píchat ampersandy, nepřevedenými na entity! / ;-)))) hehehe chichichi xixi ;-))) ;-DDD mrk mrk /

Teď už snad mé ironické mrknutí na 23k ( kterému jsem jaksi tímto dával za pravdu ) nezůstane nepochopeno, chjo.

a btw. Na mém webíku je náhodou 7 divů ! A vůbec - nebál bych se je označit za 7 divů světa! (wink wink chichi)