Ohodnoťte, prosím ...

Po delší chvíli se mi podařilo vyrobit opět jeden výtvor. Prosím o kritiku:

http://jsinteriery.wz.cz
Hezké...
Já už takové odkazy prohlížet nebudu, na co ten člověk sáhne, na to se dá koukat, akorát se dycky nas...u, že něco takového neumím.... (-;
Skvělý barvy, design, přehladný. fakt super.
Pěkné, akorát v mé opeře 8.10, když si otevřu jakoukoliv jinou sekci, než tu první, tak se poslední "tlačítko" v té liště zalomí do druhého řádku...
Hm, to je divný. Na Opeře jsem to testoval jen doma, ale je fakt, že mám trochu starší verzi, tuším 7.54 nebo tak nějak. Budu to muset napravit.
Díky za upozornění.
Džej Ár:

Tak to vidím i v Opeře 8.02, jak ty říkáš. Ale zkus jednu věc: V tu chvíli, kdy se ten poslední odkaz zalomí na druhý řádek, zkus najet myší na vlaječku, jako kdyby si chtěl změnit jazyk. Mně se to v ten okamžik srovná do původního (správného) stavu. IMHO to bude nějakej bug browseru. Nechápu proč to třeba verze 7.54 nedělá.
Ad můj příspěvek:

... a nebo stačí dát F5
He he he, fakt že jo, no já jsem si všimnul, že se to občas srovná, ale jaksi jsem nepřišel na to, že za to může ta vlaječka :) no, kdoví, co to bude za bug, ale tak přiklonil bych se asi fakt k tomu browseru, vypadá, že se v tvorbě stránek vyznáš :) zkusím to kdyžtak pak ohlásit na operu....
Hezké stránky, ale abych jenom nechválil, tak máš v kodu:
<meta name="Description" content="" /> - není to chyba, to jen pro forma :-)
jj, díky za upozornění, nikdo nejsme dokonalej.