Vypínání JavaScriptu

Ahoj.
Nemám s tím moc zkušeností..
Někteří lidé si vypínají javascript... což je pro mě vlastně blbý, protože všechno by jim na mý stránce nešlo...
Ostatně, jako hodně jiných webů... ne? Myslím, že JS se používá hodně.
Ale jak potom říct uživateli, co přijde na ty stránky, že mu asi nebudou fungovat správně, protože je tam použitej JavaScript, a on ho má vyplej... že by si ho měl zapnout? Jde vyhodit hláška uživateli, co nemá zapnutej JS, nebo ( ještě líp ) jej přesměrovat na jinej soubor, kde je o tom více popsaný? A když už jsme u toho, proč si vůbec lidi vypínaj JS? Aby mohli machrovat, že jim v prohlížečích nejde zobrazovat skoro žádná stránka, nebo proč? ( nechci nikoho urazit ) A když už se pro to rozhodli, tak je aspoň upozornit, že se stránka nezobrazí správně... to by pak třeba mohli nadávat, že je to stránka na prd, protože na ní skoro nic nejde.... prosím, odpovězte.... děkuji.
Někdo ho vypíná třeba pro to, že něco hledá a na stránkách neustále vyskakuje chyba v JS.....

Jinak používat JS je dobre, ale nikdy by to nemělo ohrozit funkčnost webu..


jinak to můžeš aplikovat např.

uděláš div s id a pak to JSkem schovaš, takže pokud má někdo vyplý JS, se mu to neschová a ví, že mu to nepujde... V opačném případě si ničeho nevšimne....

PS: psát ti to v JS nebudu...
tipla bych že na to je <noscript>
http://www.jakpsatweb.cz/html/skripty.html#noscript
píše se tam že IE to ignoruje, ale zkusila bych to, třeba je to v nové verzi jinak
Euroska: Jo! to je bezvadnej nápad! Díky moc!
každopádně bych to schovaval tím způsobem, aby to šlo i FF...
Protože oni jaksi document.all nepodporujou ;)
dis: taky díky, ale myslím, že když to IE ignoruje, tak to zkusím radši s tím divem..... ale dík!
Euroska: to já ani neznám a nedělám to tím.... :-)
http://forum.czilla.cz/viewtopic.php?t=2527&highlight=document+all
Marek: To jsem nějak nepochopil, ale to máš jedno.
jak můžeš něco takového nepochopit? máš tam popsané, jak přistupovat k objektům podle id....

Jak jinak si to chtěl dělat?
Já to skrývání dělám jiným způsobem...
no comment...

<div id="id_divu">Máš vyplý JS</div>

..

document.getElementById('id_divu').style.display= 'none';

....
jo.. myslím, že tak to tam mám..
>> Někteří lidé si vypínají javascript... což je pro mě vlastně blbý
pro ne je to ale dobry
>> protože všechno by jim na mý stránce nešlo...
a proto to delaji
>> Ale jak potom říct uživateli, že by si ho měl zapnout?
pochybuju, ze si to nekdo bude zapinat... kdyz uz to ma vyple, tak vi proc
>> proč si vůbec lidi vypínaj JS? Aby mohli machrovat, že jim v prohlížečích nejde zobrazovat skoro žádná stránka, nebo proč?
to asi tezko. maximalne muzou rict, ze ty stranky jsou spatne udelany, kdyz bz js nefunguji
>> to by pak třeba mohli nadávat, že je to stránka na prd, protože na ní skoro nic nejde...
to je ale chyba tvurce tech stranek
absolutní souhlas, takhle to má být...

ale tohle:
>> protože všechno by jim na mý stránce nešlo...
a proto to delaji

to je fakt super... rofl....
v životě sem nepoužil žádnej JS kterej by měl cokoliv společnýho s navigací nebo vzhledem webu
NOSCRIPT funguje v MSIE odjakživa.
Já si třeba javascript nevypínám. Slyšel jsem sice o pár dírkách, které mohou být js způsobeny, ale pohodlí to vyváží. Osobně jsem JS použil akorát k nějaké té validaci vložených údajů, ale jinak to bez JS jde. Aspoň většinou.