Co říkáte na FLASH?

Jaký máte názor na komplet FLASH stránky?
Hovadina, Flash na web bych já osobně nedal
proč?
....kvůli přístupnosti webu... hodně reklam je ve flashi a tím pádem ho dost lidí blokuje...

to je aspoň můj pohled na věc. web to nemusí být špatnej ale všechno by mělo mít alternativu v případě že se něco nepovoluje, blokuje atd...
Flash je sice dobrý na různé prezentace, srandičky, hry, ale na web iMHo nepatří
Mislim si to co pisali uz hore, ale ak robis stranku pre urcitu skupinu ludi, ktory flash chcu tak potom neni problem...
Flash byl stvoren jako doplnek pro stranky. Neni to znackovaci jazyk ktery naopak urcen pro cele stranky je.
btw pokud na stranky vlozime neco ve formatu flash, meli by jsme tam mit i alternativu, kdyz bude flash nenainstalovany...
Já jsem také toho názoru, že flash na web nepatří. I když je pravda, že to může být hezký... všechno skáče, bzučí, píská, ale mám pocit, že už to pak není web jako web, který si pod pojmem web představuji...

Navíc je pravda, že to dost lidí nepodporuje... Navíc tím nepřejdou roboti a vůbec... přistupný to moc není. Tudíž jako celý web určitě ne.

Druhá stránka však je, co udělat jenom logo či kus "nepotřebné" části webu ve flashi.. Jenže to naopak jenom prodlužuje čas zobrazení...

... tudíž flash zakopat někam k ptákovinkám alá Happy Tree Friends... ;)