EDITORY

Když wz nepodporuje MS FrontPage, jaké doporučujete podobně jednoduché editory?
Jak nepodporuje FrontPage?
No nepodporuje, je to psáno i přímo na wz v sekci podpora/nejčastější dotazy. To znamená, že se nedá on-line tvořit stránky v MS FP na wz. Musíš si je nejdřív uložit na disk a pak přesypat přes ftp.
PSPad, notepad.... co je na FP jednoduchého?
A FP nepodporuje FTP? Má pocit, že jo, ne?
MzM: FP potřebuje pro přenos FPE
>> To znamená, že se nedá on-line tvořit stránky v MS FP na wz. Musíš si je nejdřív uložit na disk a pak přesypat přes ftp.
to je problem? aspon budes mit u sebe na disku zalohu
to snad dělá každeej ne? nejdřív do compu a pak na server? nakopírovat přes ftp...
pepe: to by ses divil...
jo? já si napíšu základ v poznámkovym bloku nakopčim to na ftp přes totala a pak už to jen zdokonaluju na webu už, ale ten základ si dělám v kompu... a ty co to dělaj ve "co uděláš to dostaneš" tak nejdřív v kompu.. on to chce dělat v fp tak musí v kompu přece si nenakopíruje fp na web
ale ne... ja to myslel tak, ze se najdou lidi, kteri nemaji doma zalohu webu a vsecko delaj online. pak tady breci, kdyz se jim neco ztrati
jo takhle, já si zalohy dělám skoro každý týden.. a pak nemusim brečet.. taky se mi párkrát stane, že mi selže přenos a celý soubor se mi smaže... )jen obsah z něj), ale on tady psal že chce tvořit online stránky na wz v fp... cože je blbost ne?
pepe: Pomocí FrontPage Extensions, které musí být na webu lze dělat stránky doma, s tim, že změna se automaticky objeví na webu. Vyžaduje to ale FrontPage Extensions funkční na serveru. A na to je potřeba Windoží server.
FP extensions jsem viděl i na linux (dokonce v instalačce FP), takže nemusí být win, ale musí být instalovaný a na wz není. Ale FTP je dobrá volba, doma si to můžeš vyzkoušet nanečisto a pak přes FTP přesunout na wz. Jednoduché ne?
ja taky programuju normalka on-line a pak po zmenach si to zalohuju na disk. Nebezi mi tak alespon na compu apache