Pomoc - Firefox mi zobrazuje zdrojak

Prosim pomozte, moja stranka sa sice zobrazuje spravne, ale iba v IE, vo Firefoxe sa ukaze iba zdrojovy kod.

Plz poradte, toto by zastavilo celu moju pracu. Dik
hmm jelikož na webu nemáš index tak ti nemůžu poradit.... ale ff zobrazuje správně a ie si domýšlí chyby takže se správně rozhodně nezobrazuje...
špatná hlavička? Zkus příklad, kde to blbne, třeba ti tu chytří lidé poradí...
dobre, spravim teda priklad - inak sranda je, ze ked som to mal na disku, bolo to presne naopak - FF spravne, IE zroj. k. O chvilu je ten priklad hotovy
HOTOVO
to říkám, má to blbou hlavičku. Místo text/html to posílá text/plain, pak se ve FF zobrazí text, tak to má být.
Aha, je to nazvané jako soubor skusam. Tak když to nazveš skusam.html, tak apache k tomu přilepí správnou hlavičku. Jinak je to asi ok.
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO - Fakt dik, necakal som tak rychly uspech, naozaj sa tesim, caute a este raz dik.
Tak nevím z čeho máš takovou radost, protože na wz zřejmě není index.htm nebo html. A pokud ti to v PC nebo i na serveru zobrazovalo zdroják, tak by ses o webových stránkách asi měl trošičku víc naučit.
josef, však se učí...
No - možná že se učí, ale ani dneska jsem na jeho stránkách nenašel nic, než pana Forbiddena Accesse... :-) Možná proto, že se právě učí !