CSS zkrásňovač

Nevíte někdo, jestli existuje něco na CSS, co to proleze a nahlásí "div.clanek je stejný/hodně podobný jako div.galerie", dá se to sloučit....
To by mohlo být výhodné, protože jak to tak tvořím, tak se do css furt něco přidává a mám pocit, že tam budou zbytečné redundance (dubplicity, zdvojení, ...)
Je něco takového?
To vůbec není blbý nápad, nic takového neznám, ale tak až se budu fakt nudit, tak se pokusím snad něco takového naprogramovat ;)
DA, no, myslím, že za dva roky už to potřebovat nebudu....
proc, ty se chystas umrit?
Tož tak, abys neřek, už jsem začal ;) ale zatím nic moc a právě se mi přestalo chtít, jdu se radši koupat ;)

ale tak večer možná budu pokračovat.....
DA, ok, to's mě potěšil. Nechce se mi v tom mém humusu moc rýpat...
.. jo koupat se je lepší, to schvaluju (bez ironie). Já zatím musím trčet v kanclu...
Ale za chvíli už budeš mít padla, ne? :) Jinak na CSS zkrásňovač (nechci Nípat, ale správně by to měl být zkrášlovač) bych doporučil vzít to vnořováním objektů a zároveň s použitím příslušné stránky (stránek), k níž se ten styl váže. Ale to už bych chtěl asi moc :)
MzM.... tak jako udělal jsem zatím jen takovou hovadinu, co by mohla trošku pomoct, ale .... no však se mrkni na
http://jaj.wz.cz/work_on/css-kompresor/kompresor.php
dělá to zatím jen to, že podle barev zadaných v textboxu, oddělených ; se obarví shody v css kódu.... časem možná budu pokračovat v tom, že to přímo udělá nějaký změněný optimalizovaný výstup a tak.... je to zatím docela hloupé....

(jinak do toho textarea si smozřejmě hoď svůj css....a pokud možno validní ;))
hmm, počin chvályhodný! Co je ten input s názvy barev?
Možná malinkou připomínku. Vyhodilo mi to komentáře typu /* }}} */, které tam potřebuju (folding jeditu), tak kdyby je to nevyhazovalo....
Jinak mi to s mým CSS zatím neprovedlo nic. Že bych ho měl tak dobře napsaný? Ne, to je kravina... (-;
Do toho pole s barvama si můžeš naházet sérii barev, které bude používat na zvýrazňování shodných částí css..... ta série, co tam mám totiž nemusí být dostatečně rozsáhlá.... jinak komentáře jsem si říkal, že nejsou třeba, ale tak... daly by se tam zřejmě nechat..... zkoušel jsem to jen se svým css stylem, kdybys mi poskytl ten svůj, tak můžu ladit a tak ;)
si stáhni z fiestaclub.wz.cz
Aha, tak proto to bylo barevně, ještě to prověřím, co to dělá. :-) Ono asi taky hodně záleží, jak je to použité na webu, (zanoření div a tak), tak že samotné css optimalizovat asi nemá moc cenu (mě napadlo).
Tohle je zprominutím blbost.

Chtělo by to udělat to tak, že by to vyházelo shodné styly u podřazených elementů. Jenže to přepodkládá strukturálně vzorně napsané CSS, nebo testování HTML, kde je to CSSko použitý.

Nemyslim si však, že by to bylo náročné na tvorbu.
Jasně, vždyť jsem psal, že zatím to moc neumí, přinejmenší to, aby to shodné styly "vysypalo", ale moc se mi do toho ted nechce, snad pozdeji...