Něco jako ICQ

Když na ICQ někomu píšete, při každém stisknutí klávesy vám vyjde jeden a tentýž zvuk.... Nevíte jak to jde udělat i v HTML, nebo v CSS?
A nenadávejte mi prosím... na jakpsatweb už jsem se díval..
kámo ty máš nějaký deprese nebo co, buď v pohoděěě :))

nechápu teď, jako co bys kam na web psal? třeba jako v poli pro login ? nebo guestbook? jinak myslim že přes CSS asi nepochodíš, asi JavaScript možná. jinak neporadim
no nevim. pochybuju že by měl javascript nebo php funkci na detekci zmáčknutí tlačítka. ale dejme tomu že jí najdeš. takže zmáčkeš tlačítko a ten zvuk musíš nejdřív načíst... a než se načte mačkáš už další... a v případě že někdo používá pomalejší připojení dopíše a pak mu to začne dělat kravál...

fakt super ne?

Mě se tady na tom fóru líbí jak se tu zaměju... :D

jinak jsetli tu fci najdeš, dej vědět, zajímalo by mě to. I když takovej web bych asi ani nechtěl navštívit... :)
astronom hehehehehehhee
VydRa>> klídek... smát se umí každej...
VydRa: Ticho ty vydro jedna vydrovatá!Bo se ti taky budu na každým fóru smát!To není nic příjemnýho!Já chtěl radu a ne nějaký blbý keci!
Tak klidni hormon!
Hele, to je hodně blbý nápad, s těmi zvuky, na ICQ (už nepouživam, přecejen ten program hovno umi, mam radši třeba trillian) je to to nejdebilnější, co tam bylo, ještě, že to šlo vypnout, prostě to nemá žádný význam web má být pro návštěvníka příjemný a ne ho prudit nějakými pazvuky, veškeré zvuky na webu jsou totálně na hovno
budu se ti smat dokud budes takovej jakej ses
No je pravda, že to je prasárna, pač zvukny na web nepatří (!), nadruhou stranu to určitě de přes JS...

... A po chvilce hledání jsem našel http://www.javascriptkit.com/script/script2/soundlink.shtml
..hmm, jsem si nějak neužil (těch zvuků).. ani ve FF ani v IE. Asi mi tu něco chybí, nějaký ten embeded cosi?
Jinak to je asi řešení, pochopitelně v JS exituje odchycení události zmáčknutí tlačítka, takže to jde napasovat na něj..
Díky za rady..
a co treba udelat, ze by se po napsani pismenka dalo odeslat promena by nacetla embed a pak by se napsalo dalsi pismeno a dalo odeslat? To by byl dobrej web, ne?
Tondys: Do salámu určitě. Na používání možná. Na udržení zdravého psychického stavu však nikoliv.
Nípal, co to je "zdravý psychický stav". Mám jakési tušení, co by to mohlo být. A nevíš jak by se toho dalo dosáhnout?
hahahahaha......!
Zdravého psychického stavu jsem ještě nikdy nedosáhnul, takže ti neporadím. Ani nevím, zda by byl takový stav udržitelný, no asi proto by takový web nebyl vhodný k udržení zdravého psychického stavu. A už vůbec bych si nedělal naděje, že bych se dostal do jiného stavu (nejsme textiláci, že).
Mozno by islo pomocou onkeyup, ale neviem ako prehrat potom v javascripte zvuk