Strasne prosim... Kde vzit index.html?

Prosim Vas strasne moc napiste mi presny navod kde vzit ten index.html.

Udelal jsem si menu stranek ve wordu. Kde berete ten Frontpage a tak? Strasne moc vas prosim, poradte mi nekdo.... Jak si udelat web?
Normálně si zapneš poznámkový blok něco napíšeš a dáš uložit jako "index.html" popř. ještě jak je tam podtím to rolovátko "Uložit jako typ" tak tam dej "Všechny soubory"

Zbytek hledej na www.jakpsatweb.cz
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?35
to je celej Word... mylně vsugerovává uživateli, že na to taky má, aby dělal stránky a pak ale ouha... a jak vyřešit takový problém, jako udělat index.html?
FrontPage je soucasti MS Office - pro zacatecniky podle me idealni nastroj
zkus radeji pouzit nvu a na html ve word zapomen.
index.html je stranka, ktera se ti zobrazi automaticky po zadani thecrossman.aktualne.cz, takze to co tam chces mit, prejmenuj na index.html
kapisto?
Nejnovejsi je Frontpage 2003 - ktery neni soucasti MS Office. Stahnout jej muzes (jako i ostatni programy) zdarma pres p2p site.
Viz http://www.tondys.wz.cz/directconnect.php ;o)
Tondys::: Ne zdarma - výměnou ! :-)) Ale například nastavení takového Strognu je pro začátečníka krutý ořech - viz. vlastní zkušenost.
na netu je spousta navodu a dost veci je prednastaveno. Ja zadny problem nepamatuji
spook: Nevim, ale nesohlasil bych že je FP pro začátečníky dobrej. Je to tak na zblbnutí a zmatení.
Přesně!

Já už sem z něho zblblej dost!
ftp je na zblbnutí a zmatení? mě to tak teda nepřijde.
Jakub: my se ale bavili o FP :-)

btw me je to teda jedno, ale ja zacinal na FP 2003 ;o)
sorry, já blbě četl
Otevřeš si nějakou stránku jestli máš front page tak si ho zapni a jak to máš prázdné tak dej uložit a pojmenuj si to jako index ten si ulož na web !
Potom si zase zapni front page ,ale tentokrát dáš otevřít a najdeš si ten uložený index samozřejmě sis ho předtím musel uložit také do počítače zapneš ho a cokoli co chceš na té stránce mít musíš nejdřív dát do té stránky index a každou změnu tam uložit poté ten index jen uložíš do toho webzdarma a stránku máš na světě ! ;-)