Nevkládá se mi reklama na web...

V pondělí jsem uploadoval upravený index.htm na webzdarma.cz, ale k memu prekvapeni se mi nevlozila reklama tam kam se vzdy vkladala!
Jsem z toho pekne na vetvi, mam umistenu nahore znacku <!-- na umisteni reklamy ale nic - a z niceho nic. Nevite co se deje? Pritom nastaveni uctu a vkladani reklamy mam porad stejne - nahore jedna stranka.
Nepochopil jsem...to jsi stěžuješ??? Buď rád
;) no kdyby to tak šlo "bez problémů" tak bych si nestěžoval. Ale pravidla jsou daný ne?

Jde o to že - nula přístupů na reklamu = smrt webu. A když už jsem sakra vyladil stránku tak, ať tam ta reklama aspoň trochu padne, tak to přestane šlapat... :-(

Teď mi jde o funkčnost, proč to nešlape a při uploadu se nevloží za značku na reklamu kód?
Ses fakt vul pravidla :)) Ty sou prece od toho aby se porusovaly ne :)) Zna spousta lidicek co tu reklamu maj fuc a jsou spokojen :))
>> Zna spousta lidicek co tu reklamu maj fuc a jsou spokojen :))

Jo to je možné, ale určitě je mnohem víc lidí, co tu reklamu neměli a už nemají ani veb. Vím co říkám, byl jsem jeden z nich.
Teď jsem komunikoval s adminem a rikal, ze neco testovali a ten skript na vkladani banneru na serveru byl docasne mimo provoz. Dneska to uz spustili, alespon mne se uz bannery objevuji.

Cao
brat :-)
:)) No coment :)))))