pozadie

stranku robim vo FrontPage 2003 cz ... dam si tam pozadie nejakeho obrazku, ktory mam v pc a ulozim to. potom to dam na server a tam je napisane <body background="pozadie.jpg"> .ked ten obrazok nedam na server tak mi stranku ukaze na bielom podkladne. ak ten obrazok dam na server, tak ked chcem ist na tu stranku, tak mi vypise ze nepovoleny pristup ... ten obrazok mam v pocitaci ulozeny ako pozadie. co mam spravit aby bolo normalne na pozadi stranky? ci mam urobit nejaky adresar alebo co... prosim pomozte mi... velmi sa v tom nevyznam-ucim sa : ) ...dik
vyser se na Mrkvosoft a používej PSPad nebo Macromedia Dreamweaver.
"co mam spravit aby bolo normalne mé pozadi" - to nejlíp musíš vědět ty sám. :)))))))))))))))
ale vy nechapete ze co chcem ... chcem dat nejaky obrazok na pozadie, ktory mam v pocitaci...ako to spravim, hmm ?
a index tam mas?
hej mam tam index.htm ...
Určitě? Protože já když se kouknu na tvou adresu, tak vidím jen chybovou hlášku, index.htm se mi rozhodně nenačte.
no FP by ti melo vygenerovat cca takovejhle kod(kdyz nepocitam META tagy)

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">

<head>
<title></title>
</head>
<body background="pozadie.jpg">
</body>

-----------------------------------
tenhle kod musi bejt v souboru index.html(*.htm, *.php)
a obrazek musi byt ve stejne slozce jako index(teda pokud je zadana tahle adresa)
u obrazku a souboru radsi nepouzivej velka pismena, pismena s diakritikou, mezery a specialni znaky.

a melo by fachat v pohode
yes ja uz mi to ide ... som sa pomylil ale to je na dlhsie rozpravanie... ale diki .. :DD
ten obrázek na pozadí bych dal jako logo nahoru. blbě se to na něm čte.
a neviete jak sa pise ked davam nejaky link a ked na to kliknem tak sa to otvori v novom okne? som zabudol jak to ma byt ...pls
ako to pozadie mam dat? potom mozem zmenit farbu pisma ,)
nový okno -> <a href="http://www.webzdarma.cz" target="_blank"> např.

písmo bych nechal stejný, ale pozadí nechal celý černý.
daco uz skusim ... diki :))