Kritika

Custe ... mohli by jste juknout na: http://neonimage.cz/
a jemne to zhodnotit ...
Zatim to je stale ve stadiu rozpracovanosti, tak bych to rad vyladil podle Vasich rad.
jop ... jeste male upozorneni ...
IE krapet rozjebe tlacitka v menu ... uz me nenapada nic, jak by se to dalo jednoduse odladit, aby zustala zachovana pouzita struktura ... Tak na to dlabu .. Ridil jsem se dle vzhledu ve Firefoxu
// pokud bych to opravil dle prani IE, tak to nevykresli Firefox a naopak .. :-/
k rozdílu mezi FF a IE:
- když přidáš do stylu body {text-align: center}, bude to vycentrovaný i v IE
- do .menu a doporučuju přidat _width: 180px; je tam nastavená šířka a padding, což se ve FF interpretuje správně (výsledná šířka je padding-left + width + padding-right), kdežto v IE ne (tam je výsledná šířka rovna zadané hodnotě width, paddingy jsou už zahrnuty do této hodnoty. Hodnotu _width: 180px; vezme v úvahu jenom IE, takže pro FF to bude zadaných 160px + 20px padding, kdežto IE vezme 180 px a do něj zahrne oněch 20px paddingu, takže výsledná užitná šířka bude taky těch 160px. uf.
dodatek: samozřejmě musí být hodnota s podtržítkem ve stylu napsána AŽ ZA hodnotou bez podtržítka, tj.:
.menu a
{
...
width: 160px;
_width: 180px;
...
}
jaj ... diky moc ... o tom podtrzitkovem hacku uz sem cet, ale totalne jsem na nej zapomel ...
taktez dik za help u vycentrovani ;-)
ja to na svem starem webu taky takto delal, ale preci jenom to neni validni. U noveho webu jsem tedy vyuzil podminky, kterou cte jenom ie a php scriptu na Operu. Takze odkaz na linky css vypada nejak takto:

<link href="styly.css" type="text/css" rel="StyleSheet"/> //stylopis se vsemi informacemi, optimalizovany pro prohlizece s jadrem Gecko
<!--[if IE ]>
<link href="ie.css" type="text/css" rel="StyleSheet"/> //stylopis upravujici udaje stylopisu se vsemi informacemi a doplnujici nektere pro MSIE
<![endif]-->
<?
if(strpos(strtolower($_SERVER['HTTP_USER_AGENT']),'opera')!==FALSE){echo '<link href="opera.css" type="text/css" rel="StyleSheet"/>';} //stylopis upravujici udaje stylopisu se vsemi informacemi a dpolnujici nektere pro prohlizec Opera
?>

doufam, ze jsem to napsal pochopitelne, ponevadz mam v sobe nejakou tu mnamku (piwicto) :o)
jasně že jsou lepší řešení, než podtržítkový hack - třeba striktní doctype, pak bude i IE interpretovat šířku a paddingy správně, tj. jako FF
Nevypadá to špatně, dodělej obsah a dej vědět.
Tondys: jop ... prvni to dodelam tak jak to je ted a pak bych to snad zkusil prepsat
dis: u striktního doctype to opravdu funguje /dik za tip/ ovsem moc se mi do toho nechce. Na to moje placani webu je zbytecne, abych si hlidal kazdy tag. Mozna casem :-)
mno ja musim pouzivat ty 3 stylopisy i na doctype xhtml 1.1 - stejne to kazdy prohlizec vykresluje po svem (i kdyz mene)