Patička stránky ve FF

Zdravím a opět prosím o radu... Podle Plaváčkova návodu (http://weblog.plavacek.net/2005-02.html - 2. článek) se snažím vytvořit layout. Mezi hlavičkou a patičkou ještě ale potřebuju jeden div na menu a druhý na text. Když je tam dám jako floaty, ve Firefoxu se při delším textu patička neposune dolů, ale zůstane pořád na spodním okraji okna:( V IE je vše v pořádku... Nevíte někdo co s tím?
no ja bych skusil dat position: relative;
tak jsem si to zkusil precist, ten clanek. ani ne v pulce jsem se zarazil se zjistenim, ze ja vlastne to css asi vubec neumim... :-/
Chtělo by to sem hodit odkaz. Je to těžké říct z hlavy. Je lepší, když se může člověk mrknout do kódu a vyzkoušet to v praxi.
opravdu by to chtelo ukazku. IMHO bych soudil na to, ze tam bude nekde chybet "cistic", tedy clear: both;
Ok, je to tady... http://elis.kvalitne.cz/foosballek/
Clear: both jsem nastudovala a přidala do patičky, ale nepomohlo to:(
S position: relative jsem si taky zkoušela pohrát, ale rozsypalo se to ještě víc...
Testuju to v IE6 - to vypadá tak jak to má vypadat, ve FF1.0.4 je problém... Díky za vaši snahu.
myslím že layout, kterého chceš dosáhnout používám na svých stránkách kampromobil.wz.cz. Je potřeba tam dodat (a proč se mě neptej) takovej jeden vyrovnávací div navíc. Ostatně se můžeš podívat. Já v něm mám reklamu, ale když mu dáš visibility: hidden tak by neměl být ani vidět....
Takže divu footer jsem dal position:relative a už je dole. Zkus, jestli to je to, cos chtěla ...
Jéé, už to funguje! Moc díky všem a hanyZovi zvláště!:)
Za málo, ale pravděpodobně na to přišel už spook (skromník)
Jo asi přišel, jak koukám... jenže jsem ho nepochopila a zkoušela jsem dávat position: relative všemu možnýmu, jen ne patičce:/ nj, jsem trochu pomalejší, ale stane se:)
a ja se dost casto spatne vyjadruju:)))
Tonik: no me se zda web podle toho navodu uplne zbytecne slozity a takovy nejaky hackoidni..
Jj, ten Plaváčkův návod znám a párkrát už jsem ho uvedla do praxe. Problém je ale v tom, že to je už samo o sobě docela překombinované (i když jednodušší už to být nemůže - nejelo by to v IE :-)) a při použití v nějakém komplikovaném stylu to často dělá neplechu a rozhazuje ostatní definice. Doporučuju jenom pro velmi jednoduché layouty...
presne, jinak je lepsi pouzivat vic css souboru, vedlejsi pro ie, aby to bylo validni