Vypsání pole

Potřeboval bych funkci, která mi napíše to, co jsem napsal do nějakého formulářováho okna:

<p><input type="text" name="okno1" size="20" ></p>

Když vyplnim např. 15, tak mi to pomocí document.write () vypsalo těch "15" ?!?

Díky
To to nechápete nebo co? Už tu čekám celkem dost dlouho! Jednoduše vyplňuju formulář a do wokna napíšu "AHOJ" a chi, aby pod formulářem bylo napsaný, to co jsem vyplnil, tedy "AHOJ", chápete? WOKNO s nápisem AHOJ a pod woknem taky nápis AHOJ, a gdyž tam napíšu ČAU tak po woknem bude taky ČAU, jasný? Ani to nemusí bejt pomocí document.write, lae jinak mě to nenapadá! Hlavně mi pomožte, pls. POUZE JAVASCRIPT pls, jo? DÍÍÍK
Napr.:

<head>
<script type="text/javascript">
function urobZazrak (el)
{
var zazrak = document.getElementById('zazrak');
if (!zazrak) return;
var textNode = document.createTextNode (el.value);
if (!zazrak.firstChild) zazrak.appendChild (textNode);
else zazrak.replaceChild (textNode, zazrak.firstChild);
}
</script>
</head>
<body>
<p><input id="hovadina" type="text" name="okno1" size="20" onkeyup="urobZazrak(this)"></p>
<div id="zazrak"></div>
</body>
Konečne mi někdo napsal (díky) a co kdybych do toho vokna napsal nějaký číslo a vono by ho to vynásobilo třeba dvěma a napsalo to dolu...
Takže do wokna bych napsal 5 a pod voknem by se objevilo 10 a gdybych tam napsal třeba "ahoj" nebo "b5" (takže nějaký písmeno) tak by mi to napsalo "jdi do pr...".
Takže bych do wokna napsal 185c15 a pod woknem by to napsalo di do pr...
Nechceš toho nějak moc?
Tak víš co.. Já to potřebuju a přiznávám, že to sám nedokážu napsat... takže se obracim na ty zkušenější... tak helpne mi někdo :-)
tak se to nauc . . . namyslence
Kurna! Ty nieco chces, nepokusis sa to naucit ale poprosit tak to nie ze? Takze jak pisal vydra...