flash?

Funguje tu vôbec flash? Som na tomto serveri už asi vyše dvoch rokov. Mal som tu už aj flashovú stránku. Zo začiatku. Potom som išiel na html, a teraz som skombinoval flash a html. Myslím si, že problém v tom nebude (v tej kombinácii), na podpore cez mail mi neodpísali, a keďže to už trrvá nejaký ten týždeň, povedal som si dosť. A ten samotný problém je v tom, že mi flashovú časť stránky vôbec nechce načítať. Načítavanie sa zastaví nepravidelne, samozrejme každému pri inom počte stiahnutých kb. Nahovoril som totiž viacerých ľudí, aby som zistil, či nie je problém u mňa. Flashové programovanie preloaderu je na 100% (zo 100%) v poriadku. Prosím poraďte, ak teda aspoň tušíte o čo tu ide..... či tu je vôbec podpora flashu...

( www.atelier.webz.cz )
Imho záleží na tvém prohlížeči, jestli máš staženej plugin nebo ne. Mně se tvá stránka načetla (FF), dokonce to i něco hraje...
Ja plug-in mám. O to ver mi nejde. Ale ak to tebe ide, ty budeš mať asi starší ako ja. Ja mám totiž najnovší, sedmičku. Ty budeš mať pravdepodobne šetsku. Ten flash som ale nastavil tak, že je generovaný s pluginom šestkou, aby to išlo aj tým, ktorí sedmičku ešte nemajú. Ale toto sa mi ako dôvod nezdá. Žeby macromedia "pokazila" nový plug-in tým, že nebude podporovať starší? Tak to sa mi veriť nechce...
No já jen chtěla říct, že podpora flashu nezávisí na wz ale na uživateli.
Ale to je v poriadku, ja len že asi vyskúšam vygenerovať v sedmičke a uvidím...
OK uvidíš :-)
Jo a když kliknu na tu animaci pravým, tak v té vyrolované nabídce je mimo jiné i About Macromedia Flash Player 7...
Takže mám asi sedmičku? (sakryš zapomněla jsem to napsat do předchozího příspěvku hihi).
Thalia: asi ne, ale určitě jo:-)
Já jdu s dobou a mám sedmičku (už jen proto, protože mám Flashe MX2004) a načte se mi to všechno vždy do 3 sekund:-)
2thalia: můžeš mít nainstalovanou 6ku. ale zobrazuje se ti v 7ce.
já mám nainstalovanou 6ku a zobrazuje se mi to v 7ce.
2Jakub: Přece když to píše v About, že je to 7, tak je to přece 7? Nebo snad ne? Já to asi nechápu...
Aj som zabudol. Skúšal som túto moju stránku nahrať na server a4.cz, kde mi to bleskovo načítalo. S týmto tu mám stále problém... Tiež mám MX2004, takže vôbec nechápem, prečo to vám všetkým ide a mne nie. A nie som sám. Mojim známym ako som už spomínal to nejde tiež... A ešte stále mi to nejde!
ps: skúšal som aj v opere, výsledok rovnaký. Ešte raz ale zdôrazňujem, že to nie je iba môj problém. Skúšané na viacerých odlišných pc.
Tak som tu znova. Ešte stále mi nenačítava flash na mojej stránke. A už sú to dva týždne. Prosím, poraďte niekto. Na podporu som mail napísal, odpovede som sa však nedočkal... Opakujem, že opäť skúšané na viacerých pc (samozrejme s nainštalovaným plug-inom), ale nič. Pri preloaderi postojí ukazovateľ. Vždy však pri inom množstve načítaných kb. Premýšľal som aj nad tým, či nie je problém, že som zo Slovenska... Totiž vy všetci, kt. ste to skúšali a išlo vám to, ste z Čiech.
Som zo SR a funguje mi to vsetko, haluzna muzika ale musel som ju vypnut... Firefox/1.0.4 . Tak ma napadlo ze som si raz naistaloval s ofic. stranky QuickTime a tiez mi prestali chodit niektore flashe, ale odistaloval som ho a uz je to OK...
Ja myslel, ze kdyz je tam v about napsana verze 7, tak to znamena ze mam nainstalovanou verzi 7, ale asi jsem se milil?
Ale to hovorím úplne vážne, že nie som sám, komu to nejde. Napríklad dnes som nainštaloval v robote nanovo komp, neinštaloval som tam nič extra, stiahol som najnovší plug-in (flash) a prekvapivo s internetom rýchlym ako blesk, neišlo...
me to funguje
Tomu sa hovorí záhada.
>>Myslím si, že problém v tom nebude (v tej kombinácii), na podpore cez mail mi neodpísali, a keďže to už trrvá nejaký ten týždeň, povedal som si dosť.
>>Na podporu som mail napísal, odpovede som sa však nedočkal...

Neotravuj podporu WZ, toto je vec klienta nie serveru, od nich sa odpovede nedockas, na to je toto forum ...
No tak mi potom prosím poraďte, keď je na to toto fórum, zatiaľ som sa odpovede nedočkal ani tu...
danny:
Protoze to funguje spravne, jen ty neco nedelas dobre ;o)
danny: Odpovedi tu mas habadej. Necekej, ze nekdo bude neco delat za tebe. Cist snad umis, ne?