Hodnocení stránek

Jsem amatér a prosím zkušené o zhodnocení mnou vytvořených stránek:www.bodyfit.wz.cz
Z jistých důvodů se nedostanu do zdr. kódu, ale:

1) Ta křiklavě mléčná modrá poměrně dost bije do očí a oranžová na ní nevytváří dost dobrý kontrast (nahoře u loga).
2) To horní logo je zbytečně vysoký
3) Teď jsem se dostal pod to logo a zjišťuju, že to zase až tak špatný není. Odkazům v L menu bych dal jinou barvu než defaultní windowsáckou modrou s fialovou a použil bych a:hover efekt v CSS.
4) Mám rozlišení 800×600 (a myslím si, že těch uživatelů je ještě spousta) a nebaví mě rolovat zleva doprava.
5) Obsah to celkem má. Hlavně mi přijde to logo zbytečně vysoký.
Děkuji za tak rychlou reakci, jsem za ní vděčný.
Díky.
> Mám rozlišení 800×600 (a myslím si, že těch uživatelů je ještě spousta)

Cim dal min. Pravda je, ze by se nim porad jeste melo pocitat.
mě přijdou barvy celkem ok, díval jsem se zběžně do zdrojáku.
<body style="...." bgcolor=...>
tohle vedle sebe? to je zbytečné ne? Nacpi vše do style, když už to není externě.
>>
> Mám rozlišení 800×600 (a myslím si, že těch uživatelů je ještě spousta)

Cim dal min. Pravda je, ze by se nim porad jeste melo pocitat.

- ja uz s nima nepocitam :) myslim ze jsou zvykli
Chtěl jsem udělat externí zdroj css ale zde na webzdarma mi to nenačítalo styly? Že bych dal špatný odkaz?
jo spatnej odkaz . . . rozlisuj maly/velky pismena
Design nic moc, jelikož je tu hezký letní den, písmena se stávají pro mne nečitelná. Zdrojový kód by mohl být lepší.
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Windows-1250"></meta>

Pouzivani ukoncovacich tagu je zbytecne, lze je nahradit samoukoncovacim tagem: <meta xxx />
Rozlišení 800x600...
Když se tam šířky nedají natvrdo, ale buď vůbec, nebo na procenta, pak se to samo přerovná podle velikosti okna. Musíš ale počítat s tím, že to někdo uvidí jinak než ty. Problém je s obrázky, velké se na malou obrazovku nevejdou.
Je sice možné je zmenšovat zadáním rozměrů, ale (alespoň v IEXP) to vypadá naprosto strašně.
Je to takove nezajimave...neupoutajici. Reklamu bych dal radeji na kazdou stranku dolu