Odoslanie mailov v Outloku

Preco mi nejde v outloku prijmat maily ked som registrovany na webzdarma
a mam aj konto a zda sa mi ze som vse uz vyplnil spravne...Pouzivam verziu 2003 CZ...Mozete mi please poradit ako na prijimanie a odoslanie posty..Vopred diky
nejde to. k poste na wz se dostanes jen pres webove rozhrani. leda by sis nastavil preposilani posty nekam jinam a z tama to bral outlookem.
tímto to nevyřešíš, ale je to doporučení... stáhni si Mozilla Thunderbird... je tam naprosto ve všem lepší mailovej klient oproti Outlooku má
1) naprosto dokonalej SPAM filtr... od tý doby co jí mam mi nepřišel ŽÁDNEJ!
2) filtry
3) více mailových adres do sebe
4) bezpečnější... zatím co jsem čet nějaký návody na hackování, tak tam dycky využívali chybu Exploreru a Outlooku
5) pěknější.. :))))
6) daleko promakanější...
o čem to mluvíš?
at nepouzíva outlook...
>>3) více mailových adres do sebe

Co tím přesně myslíš?
no jako třeba že když máš dva účty tak je můžeš oba příjimat najednou a dávat na ně společný filtry...
Chcete říct,že se na mail wz dostnete přes klienta Thunderbirda a přes Outlook ne? To se mi fakt nechce věřit.
MzM: to je blbost, imho to nejde vubec.
IMHO, Misho, pořiď si toho Thunderbirda:)
http://thunderbird.czilla.cz/
nenenene! nic takového jsem nechtěl říct... já jen ať nepoužívá outlook ale Thunderbird... toť vše....
Já jsem slyšel na Thunderbird dost rozpačité reakce. Nevím jestli už to opravili ale bylo v něm docela hodně chyb.
Ijáček, proč nemá používat outlook? Teda krom toho, že kdyby byl kradený, tak je to, hmm..., neetické.
třeba proto, že byl microsoft kritizovanej za nebezpečnost a tak udělal "udělátko" v další verzi, která blokuje uplne vsechny přílohy... sice to je bezpečnější, ale na hovno... no jinak co jsem čet jakýkoliv návody ohledně hacku, tak se tam dycky využívalo chyby OUT looku....
Ijáček, ok, to je důvod. A když ho musím používat? Je tam kalendář, do kterého musím zapisovat, co jsem kde provedl. Nehodlám používat dva klienty. Poštu z centra si klidně přečtu přes www...
hm... já kalendář nepoužívám a outlook taky ne... :)