Je to tu znova... Kritika mého webu

Ahoj všem

Chtěl bych si nechat skritizovat moji webou stránku. Poprosil bych vás, aby jste se obsahu na mém webu nesmáli či nějak uráželi.

Děkuji a doufám, že nalezené nedostatky opravím.
Nevím, jak vypadala předchozí verze, avšak:

1) Rozvržení není špatné, i když je ve zdrojáku přetabulkováno, nebylo by na škodu se naučit CSS
2) To velký logo nahoře uprostřed má kolem sebe zbytečně prázdnýho místa. Sloupečky s levým menu, ale i na druhý straně jsou zase zbytečně dole. Chtělo by to doladit.
3) Písmo v menu je malinký, zvětšil bych ho, ale nejen v menu.

Jinak to není špatný.
To blahapet

1) CSS umí asi tak jak žítí eskymáka na Sahaře.
2) Tak to nevím, jak bych to měl doladit.
3) Psal jsem tam, jak jde písmo zvětšit. Ať si každý zvětší nebo zmenší písmo sám, mě to takhle vyhovuje, ale je to jen názor proti názoru.
ze zdrojáku a z tvojí poznámky o tom, že neumíš CSS, které je ovšem na těch stránkách použito v hojné míře, usuzuju, že je to šablona. Nemám nic proti webu ze šablony, ale opravdu nevím, k čemu by tobě byla nějaká kritika - obsah hodnotit nemáme a forma zřejmě není tvoje... :-(

Přesto ale souhlasím aspoň s tím, že ta horní část s logem je divná, nezarovnaná a nesedí to tam.
Šablony nehodnotim... :) Ne, moje stránky www.honza.wz.cz jsou taky šablona... je to dobrá věc pro začínající, co neuměj moc s deignem, ale obsah zvládají... I kdyby měli sebelepší obash, tak se tam lidem nebude líbít, kvůli designu... IMHO
Sablony jsou dobre akorad tak pro ty, kteri nechteji s vlastni tvorbou nikdy zacit a nechteji utracet za webdesignera. Nemam rad, kdyz surfuju netem a narazim na hodne podobne weby, pripada mi to pak podobne, jako kdyz jedu pres Prosek...