Přebral jsem page a tak mám dotaz

Takže chtěl bych se zeptat jak se vám líbí tato stránka, prej už tu bylo hodnocení, ale hledat se mi to nechce. Tu stránku jsem přebral od kámoše, kterej na ní iž měl málo času. Tak se ptám jak se vám líbí co byste změnili a jestli je kod přehledný atd. Já ty stránky budu asi předělávat a tak mě zajímá jak to vypadá ted abych si pak mohl porovnat ty názory. ta stránka není můj výtvor akorát jsem jí přebral a budu jí spravovat a upravovat doplňovat atd..:))
výtvarně nezajímavé, ale obsahově docela jo. Moc tomu vrzání na vinyly nefandím, ale ten, koho to zajímá tu asi najde zajímavé info...
Vzhled by potřeboval trochu dodělat. Už od takových maličkostí jako přebarvení odkazu při přejetí myší na tmavě modrou barvu (která je na černém pozadí hodně nevýrazná.)

Cituji tebe:
udělám vstupní stránku
Opravdu si myslíš, že vstupní stránka je potřebná? Proč zbytečně návštěvníka zdržovat?
Vstupní stránka je na nic, to jsem také pochopil :))
jj ten hover chci předělat taky se mi nezdá, ale není to má práce mělo by to bejt šedý.. za chvíli to jdu udělat.

Ještě něco? hodnotťe pořádně lidi :)))
1) Vyexovat rámy, použít CSS a fci include() v PHP
2) Trochu bych vylepšil to logo v hlavičce
3) Jedna černá barva, je to takový chudý. Rozdělil bych to do bloků a každýmu dal jinou barvu.
to logo se tam vůůůbec nehodí...
jo to logo se mi také nezdá.. ty webovky jsem nedělal já.. jen se ptám co se líbí a co ne.. a pak budu předělávat! :)) teda budu se snažit..

blahapet: php já neumím.. to logo předělám.. snad :))

díky za hodnocení
Funkce include() je to nejjednodušší z PHP co může být. To ostatně IMHO může potvrdit i Freya. A věř mi, co tě to ušetří psaní a přepisování.
a k čemu je to dobrý? :))
Mluví se o rámech jak nejsou vhodné, viz:

http://www.jakpsatweb.cz/ramy-problemy.html

Toto funguje velmi obdobně jako na styl rámů s tím rozdílem, že máš jeden soubor, třeba index.php a do jedné jeho části (hlavní obsah) vkládáš pomocí výše zmiňované funkce soubory.
blahapet: a jak se to používá,? nemáš nějaký příklad? krátkou ukázku nebo tak něco?:))
njn, co mám s tebou dělat. Stránku si rozděl na několik dílů pomocí blok. elementů <div> (hlavička, levé menu, hlavní obsah, patička) všechno bude v jednom souboru, který musí mít příponu .php (dejme tomu index.php), v kódu by to vypadalo:

<div id="leve_menu>
<a href="index.php?path=news>Novinky</a>
<a href="index.php?path=./about/index>Něco o mně</a>
<a href="index.php?path=./friends/index>Moji přátelé</a>
</div>

Tak! A teď si všimni, co následuje v odkazu za otazníkem. Je tam "path" to bude parametr a za rovnítkem následuje hodnota, což je vlastně název souboru bez přípony. Doporučuju tyto soubory s příponou .php, ale není to podmínkou (jinak je v hodnotě schovaná z bezpečnostních důvodů). Takže by sis vytvořil soubory:

news.php
index.php ve složce "about"
index.php ve složce "friends"

Teď bude následovat <div> s hl. obsahem:

<div id="hl_obsah">

<?php

$path = $_GET["path"].".php";

if(file_exists($path)) //pokud existuje soubor
{
include($path); // vložíme ho
}else{
include("error.html"); //pokud ne, vložíme chybovou stránku
}

?>
</div>


Třeba to stejně nepochopíš, i když ti tam píšu komentáře, nicméně mi plno zkušenějších lidí dá zde za pravdu, že tento způsob je dobrý, avšak chce ještě ošetřit z dalších bezpečnostních důvodů. Na druhou stranu mi věř, že pro začátečníka úplně stačí.
Jinak mi tam chybějí uvozovky v těch odkzech a i možná jinde, takže sorry.