CSS versus tabulky

Co myslite, ze je lepsi. Delat stranku v html tabulkach nebo css?
css

je to prehlednejsi imho
jednoznacne CSS, cim driv si na CSS layout zvyknes, tim lip pro tebe...
V tom pripade potrebuju helpnout, jak mam zadefinovat dve "tabulky" vedle sebe, v html jsou to bunky <td>ddd</td><td>ddd</td>
Zjednodušeně třeba:

<div id="vlevo">
blabla
</div>
<div id="vpravo">
blabla
</div>

A v css pak:
#vlevo {float: left;}
#vpravo {float: right;}

Nebo může mít oboje float: left;, pak se řadí vedle sebe, dokud je místo afaik. Taky může být potřeba nastavit šířku prvku div.

http://www.jakpsatweb.cz/leve-menu.html
Mno diq, css sem nikdy na tabulky nepouzival,..
Však css a divy se taky na tabulky nepoužívají ;-). Je to jinak - tabulky se nepoužívají na layout, na zobrazení tabulkových dat se samozřejmě používají.
To ja vim... :)
Oukej ;-)
Eh? tabulky a css jsou dvě věci, co se dají použít současně, ne? Nebo jsem mimo mísu?
tabulky a css JDOU pouzivat spolecne. zrejme spatne polozeny dotaz. Jinak pripominka k tomu zdrojovemu kodu: kdyz u id vpravo nastavis float: right, cela prava cast bude nalepena na pravem okraji, kdyz tam float nenastavis, prava cast bude umistena hned vedle leve.
A co na to pan MacKey:
Ánó, používání tabulek na layout je špátné, ánó ...
>> kdyz tam float nenastavis, prava cast bude umistena hned vedle leve.

AFAIK, tak ten druhej bude pod tím prvním.
2blahapet: afaik je to tak :-).
Vždyť jsem psala, že když dá obojímu float: left a bude tam dost místa, tak budou vedle sebe.
Jinak já to pochopila - pomocí css dělat tabulky a né že pomocí css upravovat vzhled tabulek... No možná jsem to pochopila špatně no... ;-)
hanyZ: Ánó... a nezeptáme se ještě pana Klobouka? :)
Ja sem svou odpoved dostal, pac upravit format tabulek html pomoci css, umi snad kazdej, kdo vi co to je internetova stranka...