Validita na validator.w3.org

Ludia, uz som sa dostal do fazy ked si chcem stranku aj dat opravit aby bola validna...ale opat problem.
Aj ked presne nerozumiem Doctypom...a,0, 3,2, 4....to by ste mi mohli vysvetlit...problem je v samotnej validite.Vypise mi nepriklad....toto a co to znamena, kde je chyba, pomozete?...dakujem


Line 73, column 118: there is no attribute "LEFTMARGIN"
...n="130" bottommargin="20" leftmargin="0" rightmargin="0" >

Dalsia chyba

Line 186, column 153: required attribute "ALT" not specified
... Title="...vítam ťa v rozprávočke...">


Absolutne neviem, kde moze byt chyba, ked mi cervenum oznaci bodku, alebo uvodzovky alebo.....ach jaaaaj
Není od věci uvést URL těch stránek. Hádal jsem a do validátoru zadal http://lubko.czweb.org, kde mi to vypsalo asi 40 chyb, takže budu usuzovat:

>> there is no attribute "LEFTMARGIN"

Do výše zmíněného tagu nepatří atribut LEFTMARGIN

>>
Line 186, column 153: required attribute "ALT" not specified
... Title="...vítam ťa v rozprávočke...">

...a obrázek musí mít taky nějaký alt.
Dakujem Petko a Thalia...pochopil som v com je chyba...ale tie atributy Leftmargin a podobne patria do CSS?
A este k tebe Petko, ono je jedno aky web...aj ten co je tu uvedeny moze posluzit ako priklad, mne len islo o to, ze som nevedel, co to znamena tieto chyby, dakujem Vas, uz viem, idem opravovat.
Chyba taky bývá ve velkých písmenech.
Atribut "alt" je povinný.
Jo, přesně tak. Grafickou stránku (margin, paddinf, barvičky) bys měl definovat v css, ačkoliv validator by to mohl tolerovat (možná s konkrétním doctypem)
Proprietarni atributy validator AFAIK tolerovat nebude, snad mozna u nejakeho arachaickeho doctype.

Lubko: Stahni si program HTML Tidy (tidy.sf.net). Vsechny tyto atributy umi automaticky konvertovat do CSS.
..no a doctype je něco, kde je napsané, co tam může být za tagy a jaké ty tagy mají atributy...
Ludia, vazne vam vsetkym dakujem...za vasu ochotu, pochopil som a uz dufam len validne zdrojaky budu...chi...dakujem