Je to už lepší?

Tak jsem udělala ještě jeden návrh na redesign Coruscantu:
http://sweb.cz/coruscant/redcorhtml
Prosím zhodnotit.

Potřebuji taky pomoct s validitou. Validátor mi vyhodil tohle:

Below are the results of attempting to parse this document with an SGML parser.

Line 42, column 40: there is no attribute "BACKGROUND"

<td width="20%" valign="top" background="bgtab.JPG">

You have used the attribute named above in your document, but the document type you are using does not support that attribute for this element. This error is often caused by incorrect use of the "Strict" document type with a document that uses frames (e.g. you must use the "Transitional" document type to get the "target" attribute), or by using vendor proprietary extensions such as "marginheight" (this is usually fixed by using CSS to achieve the desired effect instead).

This error may also result if the element itself is not supported in the document type you are using, as an undefined element will have no supported attributes; in this case, see the element-undefined error message for further information.

How to fix: check the spelling and case of the element and attribute, (Remember XHTML is all lower-case) and/or check that they are both allowed in the chosen document type, and/or use CSS instead of this attribute.


Line 81, column 31: there is no attribute "COLOR"

<hr width="98%" size="2" color="#99CCFF" align="center" noshade>

Jaký je teda správný zápis pro pozadí tabulek a horizontální linky?

U hr linek mám problém, že se mi v Netscape zobrazují bez barvy. Co s tím?

P.S.: Na Věrka Design se nedívejte, postupně ho budu předělávat. I ostatní stránky.
"there is no attribute" je snad vserikajici. Pro dany prvek proste neexistuje takovy atribut.
No fajn, tak jak mám ty linky obarvit?
jednoduse, pres CSS, tam by to nemel byt problem :)
A jak by to v tom CSS mělo vypadat?

Taky potřebuji poradit, jak vyřešit ten problém s pozadím buňky v tabulce, aby to bylo validní.
jednoduse:

td.nejaka_trida {background-color: Red;}

stejne tak hr

hr {width: 98%; margin: 5px auto; color: Red;} ...napr.
pripadne:
hr.nejaka_trida {vlastnosti}

..jen ted presne nevim, jak je to u HR s tou barvou, jestli to lze pres color nebo pres border ...to chce vyzkouset.
Díky. Vyzkouším to.
A co říkáte na grafiku? Vypadá to už lépe?
<h1>*</h1>
<h1>
*</h1>
<h1>*</h1>
<h1>
*</h1>
<h1>*</h1>
<h1>
*</h1>
<h1>*</h1>
<h1>
*</h1>
<h1>*</h1>

ojojoj :-(
http://sweb.cz/coruscant/redcorhtml

404
Freya: Jak tam mám teda ty hvězdičky dát jinak? Nebo je mám smazat?
Blahapet: ten odkaz je správně http://sweb.cz/coruscant/redcor.html Vypadla mi tam tečka.
Jak tam mám teda ty hvězdičky dát jinak? Nebo je mám smazat? >

Tam myslim nejde tak o ty hvězdičky... Ale h1 je nejhlavnější nadpis na stránce, který tam má by tam měl být nejspíš jenom jednou... Ale hlavně, měl by obsahovat nadpis stránky a ne nějaký hvězdičky...
jj, tečka, že mi to nedošlo hned

1) Stránka by v rozlišení 800×600 nemusely mít horiz. scrollbar
2) Asi to není hotové (většina odkazů hází 404ku)
3) Tag <h1> nese informaci, takže by skutečně chtělo odstranit ty hvězdičky a dát tam nějaké slovo. Místo toho můžeš třeba použít:

<span style="color:yellow; font-size:20px; font-weight:bold">*</span>
Už to vypadá navenek rozhodně líp než předtím, ale ten kód to chce dopilovat. Jak už bylo řečeno, ta záplava nadpisů první úrovně naplněných hvězdičkama je děsivá. A formátování udělej komplet přes css.
A jak by to v tom CSS mělo vypadat?

Ty na svých osobních strábkách nabízíš tvorbu stránek a píšeš tam,že umíš validní CSS, tak proš se ptáš jak by to mnělo vypadat?
Jestli ti muzu poradit...udelej si na tech svejch strankach verkadesign.wz.cz frame.., ten index se bude nacitat jenom jednou a nebude se nacitat furt a furt znova...a potom i ty ostatni stranky budou jednodusi...
A este neco..na tech svejch stránkách rykas...ze zaklady delas v programu FronPage..doporucoval bych ti alespon H-Brouczek..FP hazi uplne zbytecny zdrojovi kody...
2To sem ja.. : už jsem přišla na to, co mi na těch tvých stránkách chybí. Jak jsem koukala do kódu (abych se koukla na toho Brouczka), tak jsem si všimla, že v cestě k logu stránky máš špatně lomítko. Máš tam \ místo /, což sice v IE funguje i tak, ale ve FF se ten obrázek nezobrazí.
"členové Coruscantu" jsou dobrý...
- připomíná mi to "šermířská skupina Vráťa a jeho meč"... :)
Ale jinak to už vypadá celkem dobře ;-)
Jo..toho sem si nevsiml..heh
uz sem to opravil....
Ten H-Brouczek je dobrej...muzes si to delat jak v HTML, nwbo WisiWigu a rovnou si tam muzes prohlednou, jak to vipada..je to fakt dobrej programek..
>> jak to vipada

ty voe ....
blahapet: co se ti nezda? prece vypada je od slovesa vypadat, tedy neco nekde je a postupne to pada pryc, az to vypada. predpona vy-. prece nechces, aby ti vypadala stranka! a jeste by ses na to musel koukat! :-D
Ty koukas na kazdou chybicku...to pisu vzdy v rychlosti, tak na to nekoukej...