Help... a hodnocení

1)potřeboval bych script do kterého bych dával uživatelská jména a k nim hesla.. pak bych měl stránku do které by každý zadal jméno a heslo a přesměrovalo by ho to do sekce která je zaheslovaná.. já už nějaký mám, ale do toho jde jen jedno heslo a je to bez uživatelského jména.

2) ohodnoťe mi pls. stránky.. předělal jsem je. pls. neříkejte mi abych dal pryč rámy. já vím už se to nepoužívá, ale já se zas tak moc v html nevyznám abych dával třeba menu do iframe atd.. a php neumím už vůbec.. časem se ale naučím a přijdu znovu.. takže pls o hodnocení kodu a vzhledu a tak dále díky :)) ;-)
Mám dojem, že jsem ti dávala minule dva linky, z nichž jeden by teď odpovídal... Už bohužel nevim, kde to bylo, zkus si to najít...
Laura: na mail jsi mi posílala 4 soubory.. ty mi jednou v pohodě, ale je tam jen heslo.. a jde jen jedno, ale já potřebuji mít uživatleské jméno a heslo.. a každý uživatelský jméno musí mít jiné heslo..

ty jsi mi s uživatelskými jmény nic neposílala, jestli víš jak to udělat poslala bys mi zase ty soubory na mail? díky moc
Neposílala, ale dávala jsem ti sem link... Už ale nevim jakej :( Možná to někde najdu, ale dneska už asi né, ale třeba ti někdo z ostatních chytrých pánů něco poradí ;-)