AHOJ LIDI PROSIM POMOC JAK SI MAM UDĚLAT G-BOOK A JAK SI MAM DAT ABY SE TO CVAKL

AHOJ LIDI PROSIM POMOC JAK SI MAM UDĚLAT G-BOOK A JAK SI MAM DAT ABY SE TO CVAKLO TŘEBA NA DOLLZ A BY SE MI TAB OBJEVILI A NEBO NA ODKAZY A ABY SE MI OBJEVILI PROSTĚ JAK PSAT HTML KODY NJA WZ.CZ PROSÍM POMOC
1. tady nervi
2. poloz svuj dotaz srozumitelne
no tak to som nepochopil, vy ano?
Autor: <a href="mailto:sojkovec@gmail.com?subject=...">super-naty.wz.cz</a>

;-)
checheche
Uz mi zas phorum ukradlo identitu :(
Sojkovec to na nás válí mistrně ;-)
Já.
musim se Sojkovce zastat. tohle uz jsem tady asi 2x videl.(ale je divny ze to je zase sojkovcuv mail:)))))
spook: Ma to urcite souvislost i s tim, ze mi chodi logovaci udaje jinych webu. Vymenil jsem email seznamu za gmail a nyni ty potvrzeni registrace opravdu chodi na ten gmail.
hele lidi jsem nova a vubec níc nechapujak si mam udělat web!
super-naty.wz.cz: já jsem zase stará :-)

Musíš se to naučit.

třeba na
www.jakpsatweb.cz

a nějaké užitečné rady pak najdeš na
faq.webzdarma.cz
pro příště bez CapsLocku a threda nadepiš trošku kratšejc...
Já by tebou tak začnu od lehčích věcí,třeba tím,že hlavní dokument přepíšu na index!Pokud chceš tak tě všecno naučím od vytváření chatu po posílaní sms na tvoji stránce
2.Tomuhle ses zas říká Hypertextový odkaz a dáš ho pomocí skratky ctrl+k! Jak na to:Vytvoř si stránku kterou chceś aby lidi videli jak na to kliknou
pojmenujji index+něco co chceš
najeď na Hlavní stránku(index) napiš něco
označ to
zmáčkni ctrl+k a vlož tam do toho okénka ten dokument!
Pak už to budeš mít
vujťas: probůh, prosím tě, takhle ne... snaha je dobrá věc, ale snad by bylo dobré radit jen tehdy, když víš víc než dotazující, a když to víš správně. Asi by bylo dobré naučit se dělat stránky v něčem jiném než v Publisheru (tipuju dle kódu tvé stránky), protože ten na to není určený. To už by bylo lepší je dělat ve FrontPage. Tam se shodou okolností dělá tuším odkaz také ctrl+k, ale hlavní je, aby v kódu bylo:
<a href="cilova_stranka.htm">odkaz</a>

jinak skutečně je vhodné pročíst si www.jakpsatweb.cz, aby člověk věděl aspoň o čem je html...
vujťas: tak mě můžeš vysvětlit, jak si mam udělat chat :)
Kropotkin:

Naučit se PHP a pak si uděláš i chat.
choltnice.wz.cz:Já to nedělal v tom tvojem programu to je front page Jo v řeči HTML jde vytvořit I počítadlo i hodiny takže žádný začátečník nejsem všechno se nedá dělat pomocí PHP
>> Jo v řeči HTML jde vytvořit I počítadlo i hodiny

To by mě zajímalo jak.
vujťas: skutecne nejsi zacatecnik. a opravdu se pomoci php neda udelat vsechno.

ostatni: rec html :-D. ale ty stranky jsou dobry, fakt jsem se pobavil. zadam adresu a tam bilo. az pak se po chvili cekani nacetlo pozadi a objevilo se bile pismo. a bylo tam psano "Kdo si počká ,ten se dočká!". jak trefne! :-D
"já vám udělám stránku,kterou vám nikdo nezruší! příklad: www. vujtas .wz. cz /adam .Stačí když napíšete:-)! Už se těším?!" - ale pozor, je to zadarmo! akorat nevim ten otaznik... asi si to s tim tesenim jeste bude rozmyslet
sam autor si pak v inzeratch postezoval: "Napiš mi na email vše co potřebuješ a nejlépe kdyby to bylo srozumitelně!" - tak tak, je treba psat tak, aby i ostatni pochopili :-)
dal uz jsem se ale nedostal, protoze to blikaci menu mi davalo dost zabrat. ale ma to dobre udelane, vsechny stranky jsou index :-)
trochu OT:
následující otázku míním opravdu vážně, nikoli jako řečnickou - víte někdo, co je tohle a co to znamená?
<v:formulas>
<v:f eqn="prod #0 4 3"/>
<v:f eqn="sum 21600 0 @0"/>
<v:f eqn="val #0"/>
<v:f eqn="sum 21600 0 #0"/>
</v:formulas>
<v:path textpathok="t" o:connecttype="custom" o:connectlocs="10800,@2;0,10800;10800,@3;21600,10800"
o:connectangles="270,180,90,0"/>
<v:textpath on="t" fitshape="t" xscale="t"/>
<v:handles>
<v:h position="center,#0" yrange="0,8100"/>
</v:handles>
atd...

co to je za jazyk? nějakej M$ skript?
viz např. http://vujtas.wz.cz/index2m.htm
To určitě bude výplod nějakého MS produktu. Něco podobnýho dělá i Word.
dis: IMHO to vypadá jako nějaké XML, ale pointa stovek těchhle zelených řádků mi nějak uniká ...
Už jsem se dlouho takhle nepobavila, vujtas.wz.cz jsou prostě pecka :-D lol
Škoda že jsem neviděla to Kdo si počká ten se dočká :-)

2vujtas: někde jsem tu četla, že hodiny budou v "řeči HTML" a jak tak koukám, tak jsou javaskriptem... Taky se ti nezobrazuje reklama, máš blbě nastavený vkládání (reklama v rámech viz http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html, nesmí se vkládat do indexu).