HELP! PLEASE (... aneb jak na grafiku!)

Začínam s tvorbou webu, ale bohužiaľ, neviem, čím by som mohol vylepšiť grafiku. Dávám si stránky na net z kaviarne, takže by som potreboval také riešenie, na ktoré nepotrebujem žiaden server, ani nič podobného. V počítačoch sa vyznám, ale v HTML moc nie! Nevedel by mi niekto HELFnúť?

Mimochodom, zišli by sa mi aj nejaké triky s CSS a PHP.
Tvorím hry, takže by sa to zišlo!
A nevie niekto o Flashi na stránkach webu? Alebo ako ho vytvoriť?

nBGamerZ@atlas.sk
Vopred ďakujem za každý príspevok

Na http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html je vysvětleno, že internet vlastně není až tak potřeba (já bych sice umřela, kdybych se bez něj měla při tvorbě webu obejít, ale údajně to jde, alespoň to tvrdí pán na jakpsátweb :))
To platí i pro grafiku, stačí ti nějaký corell, photoshop nebo i něco jednoduššího...
Pamatuju doby, kdy me hodina na netu stala kilo, takze to se pak spokojis i s offline rezimem :D
Nicmene je pravda, ze dnes uz bych timhle zpusobem "tvorit" nemohl :) Nektery skripty se na locale odzkouset proste nedaji, je potreba online server.
Broli: Vsechny skripty se daji testovat na lokalu...
No, mě dělá problém i rozvržení stránky, který je občas na serveru někam šouplý...
...ale to je jen a jen moje chyba a blbost, já vím... :)
Sojkovec> teoreticky ano, prakticky uz moc ne... Musel bych mit nainstalovany a nakonfigurany vsechno vcetne Cronu (vzhledem k tomu, ze jedu na Win, byla by to asi potiz), Mailserveru apod. Takhle si vystacim s Apache2Triad, kterou stahnu, nainstaluju a nakonfiguruju za par minut. Holt pak nemuzu testovat vse na lokale, ale zas s tim nejsou zadne velke starosti :)

Laura> na layout stranky by server opravdu nemel mit zadnej vliv... pokud ho teda nejak silene negenerujes v zavislosti na serverovych promennych, coz jsem jeste nevidel :D
Nemohl by ste mi někdo poradit, jak udělam lepší grafiku stránek? Adresa na ně je:
www.teenage.wz.cz
Udělal jsem je sice znova, ale nic moc.
Pište prosim mail.
Díky Tommy
Broli: Nojo, musis upgradovat :-)