Kritika web designu

Prosím ohodnoťe pouze design mého webu !//NENÍ HOTOVÝ//!
Po spatření slova Obědnat mě jakákoliv chuť na kritiku přešla...
2Thalia >>já vím v mém grafickém editoru ujela ruka a ten web se udělal za 5 min tak se nidiv
Ujetí ruky si představuju jinak...
No mně osobně moc nesedí to logo k tomu menu (můj subjektivní pocit). Taky je poznat, že diakritika tam byla dokreslena dodatečně, vypadá to podle mě docela divně.
Taky je zbytečný to mít v tabulce, tři divy by to spravily a kód by byl mnohem úhlednější a kratší.
ja moc divi neovladam no ta diakritika je dokreslena protoze ten font je stahlej s angl. webu
To je mně jasný, proč je ta diakritika dokreslená, já jen, že mohla být dokreslená poněkud umělečtěji, takhle to imho vypadá blbě...

Divy viz např. http://css.e-sign.cz/layouty/dvou-sloupcovy-layout-s-pevnou-sirkou
pšššš kdych mel scanner a ukazalti nmoje vytvory cten deniku tak se pose* smichi teda prasknes
2Thalia >> thx za ten link na css.e-design
Tak pokud to nemáš hotový, tak proč si to necháváš hodnotit? Je tam logo a pod tim pár odkazů... to moc designu neni... Proč to je tak smrsklý k levýmu kraji? Celá stránka má šířku odhadem 300px a to je trošku málo, na muj vkus... Když nepočítám, že se ti to stejně nechytne (tvorba stránek - zagoogli a vyhledáš tisíce podobnejch lam, co nabízej tvorbu webů), tak je to design o ničem....

IMHO
děs a hrůza,to není design.
fuj
efran,Zdeněk:
A vy si myslíte, že ty vaše stránky jsou o něco lepší?

Cr:
Jak už řekla Thalia, tak bych se zaměřil na to, že to logo opravdu moc nesedí s tím menu.
Podle mně, ta levá strana loga by mohla mít taky přechod do "prázdna", stejně jako menu.
Ještě bych možná dal ten text co tam bude do nějákýho rámečku, a't tam není tak volě a poté bych to celý zarovnal na střed. Ještě až tam budeě dávat odkazy, tak bych udělal hover do oranžový totéž v menu, ale to je jen můj názor.
Jinak je to celkem dobrý, až právě na ty chudý barvy...
no Damiane, nevim jestli nejsi trošku namyšlenej... jako jo, Zdeňkovo stránky jsou trošku zamtený, ale měl pravdu! Mmchdm... efranovo stránky se mi líbjej... ža na to, že mi tam nefungujou obrázky... dělej s tim něco.
5 minut? Gratuluju. Akorát nechápu, proč chceš po ostatních, aby ztráceli svůj čas nad tím, co tobě dalo tak málo práce.

Nemůžu si pomoct, ale 95% děl, která se tady vyskytnou ke kritice, si žádnou kritiku ani nezaslouží. Ne proto, že velká část jejich autorů jsou začátečníci, ale proto, že si ani nedají tu práci to dodělat.
Damiane,Damiane nekritizuj prosim moje stranky,na kterych uz asi rok nic nedelam, ja je mam dany na netu jen tak,abych mohl ukazovat vnoucatum,co sem byl schopen vytvorit.:)Ja vim,ze je blby takhle kritizovat,ale tam fakt neni co a to co tam je opravdu priserny.

p.s.
ted delam www.bssteam.cz.
Cr: Dovolím si upozornit na dva překlepy.

1) v <title></title> vyškrtni slovo desing a nahraď jej slovem design
2) na tlačítku (či co to bude až to bude) máš ve slově "obědvat" místo písmene "v" písmeno "n"
Dyť tam nic není, ani to není klikací... To bude na telefony?
>> 2) na tlačítku (či co to bude až to bude) máš ve slově "obědvat" místo písmene "v" písmeno "n"

Těžko říct, zda-li je tím myšlena objednávka či skutečně oběd.

Cr: Je tam asi nějaký pokus o grafiku, ale nam to ani hlavu ani patu. Až to bude hotový z obsahem, ozvi se!
To tlačítko samo o sobě neni špatný, ale já bych tam ten font "vyryla" nebo ho zarámovala... Pokud to chceš nechat takhle, dej tam normální text - hover by tomu rozhodně nevadil... Ale imho postavit na jednom zajímavym tlačítku celej design webu je dost nuda... :)
Nemohl by ste mi někdo poradit, jak udělam lepší grafiku stránek? Adresa na ně je:
www.teenage.wz.cz
Udělal jsem je sice znova, ale nic moc.
Pište prosim mail.
Díky Tommy