WEBDESIGN

rád by som si popovídal o problematice webdesignu. Síce mám len 1č, ale už niečo o tom viem. Nemohli by ste mi zhodnotit moje stránky <a title="moje stránky">www.mm-bobor.szm.sk</a>. Ďakujem
Ja nevim, me se vic libi trochu grafiky (obrázků). Jinak ti na zacatku stranky chybi doctype, styly bych dal do externího souboru. Tabulky predelat na divy, jinak tagy typu <font face="Times New Roman" color="#FF0000"> se uz davno nepouzivaji, delej to pres externi stylopis. V kodu ti chyby uzavreni tela (</body>) a uzavreni vubec stranky ().
Projed si to validatorem http://validator.w3.org/ a oprav si chyby. Mas tam 54 errorů... Tedy pokud se chces v HTML vylepsit.
jestli tomuhle říkáš design, tak budiž...

Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/wz.cz/m/mm-bobor/opendb.php on line 7

Warning: mysql_select_db(): Access denied for user: 'nobody@81.31.7.163' (Using password: NO) in /3w/wz.cz/m/mm-bobor/opendb.php on line 8

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/m/mm-bobor/opendb.php on line 8
WebZdarma.cz
Hledání
Zadej hledané slovo:
Ignorovat diakritiku

Warning: mysql_query(): Access denied for user: 'nobody@81.31.7.163' (Using password: NO) in /3w/wz.cz/m/mm-bobor/index.php on line 63

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/m/mm-bobor/index.php on line 63

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/m/mm-bobor/index.php on line 64

Warning: mysql_query(): Access denied for user: 'nobody@81.31.7.163' (Using password: NO) in /3w/wz.cz/m/mm-bobor/index.php on line 67

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/m/mm-bobor/index.php on line 67
heh co sis s tim udelal?
ja som myslel na tú wz ,ale szm.sk.
Ijáček:

Tak, tak. Uvádí URL: www.mm-bobor.szm.sk
jj, zž sem si taky všim... já sem si nevšim toho rozdílu v koncovce, tak sem rovnou klik na ten link vedle jména... jsem zvyklej, žesi tady nechávaj hodnotit web lidi z webzdarma....
Ijáček: heh, tys me uplne zmatnul :-)
to víš.. já jsem takovej matař...:)