Jaký browser používáte?

Chtěl bych se zeptat na to, jaký používáte prohlížeč (browser) a proč ho používáte.....
FF - (Firefox) odrůda Mozilly - prohlížeč s vykreslovacím jádrem Gecko. Dříve IE. FF má IMHO lepší zapezpečení vůči virům.
FF, kvoli extensions, tych sa uz asi nezbavim :)
Operu 8 final - donedávna všeobecná spokojenost.
Nainstalil jsem načisto, pak jsem dal ze zipu nový PSPad a teď se ti dva blbečci nemohou dohodnout. Jakmile uložím v PSPadu hlavní nastavení, tak si Opera uloží nový profil od složky Data aplikací (to í na konci změní v hrozný chumel znaků). Dva dny jsem mordoval registry a obsah adresářů a nic. budu s tím asi muset žít. :(
mozilla - IE byl dost náchylnej vůči spywarům, pořád i stahoval nějaký ikonky, který mi nešly smazat na plochu... popup, debilní mailovej klient...
firefox 1.0.3 je lepsi nez IE snad uplne ve vsem. Kdyz jedu pres proxynu, tak pres Operu. IE pouzivam jen pro doladeni pri tvorbe webu
ff- jednodussi na nastavovani a imho i bezpecnejsi, navic vykreslovaci jadro gecko
Opera- kvuli rss ctecce

IE- jen ojedinele, nebejt to nejpouzivanejsi browser tak na nej asi se*u
Já mám Operu a na rss zas používám Firefox se Sage extension.
firefox. driv jsem jel na ie, ale pak jsem potreboval vyladit web pro gecko, tak jsem nahodil ff. a nejak se mi zalibil...
Firefox s mnoha rozsirenimi. Nekdy Mozillu. Zcela vyjimecne IE.
Tonik: napodobne ;)

Na RSS pouzivam FeedDemon, je to super programek, ktery vam z ruznych kanalu posklada noviny i s obrazkama, nebo fotkama
Abilon na RSS je taky dobrej.
Kdyz chci sledovat nove zpravy, tak si zapnu SharpReader - je trochu spartansky, ale dava hlasky i kdyz jsem v jinem programu.
Firefox nejnovější verze a občas příležitostně pro kontrolu funkčnosti vytvářeného webu IE. Nebo když potřebuju něco z msdn.microsoft.com nebo obecně z microsoftích stránek, protože ty jsou ve FF zobrazeny trochu jinak (méně pohodně).
FireFox
Opera - doma, IE - v praci :-/

Nemoznost volby sveho oblibeneho prohlizece v zamestnani me fakt deprimuje...
Kyk: co delas za praci? A proc nemuzes pouzivat svuj prohlizec? Nemusi byt prece nastaveny jako default a je i free, tak v cem maj problem?
Já se dostanu na net pouze v práci, tady to je navíc limitováno a omezováno Správcem sítě, takže je tu IE 5.0, co už se málo kde používá. Ale podařilo se mi sem dát Operu i FF, což se divím. Navíc FF se instalovat vůbec nemusí.
Tondys: není moznost cokoliv instalovat
Ja používam IE, Firefox a Operu. IE doma a v škole, Firefox doma a Operu u kamaráta.
FF, na testovani IE6, obcas Operu.
pri uprave webu IE 5.0, IE 6.0, Opera 6 a 7, Mozilla 1.5, FF

na browsing Mozilla 1.5
používám Firefox... přirostl mi k srdci víc než Opera, ani nevím proč... ale IE jednoznačně SUX:)