javascript

Dobry den,
mam takovy dotaz:
Mam aplikaci ve ktere provadim vyhledávání polozek v novem okne a potrebuju udelat to kdyz nekdo v tomto novem okne klikne nekdo na vysledek vyhledavavi aby se hodnota vysledku prenesla do okna ze ktereho bylo toto okno vyvolano a lozilo se to do <Input formulare>

Moc moc dekuju
hiii, to jsem jednou řešil. Jde to udělat buď tak, že vyprodukuješ dialogové okno (typu alert() ), které může mít návratový kód. Dá se tak udělat celá stránka, ale mám pocit, že jenom v IE. Pak můžeš udělat jinou věc. A sice po kliknutí zapsat do proměnných volajícího okna, tedy něco jako document.parent.promenna = hodnota; nebo primo do formuláře tedy document.parent.form.mujinput.value = hodnota; Ještě se podívej jak se s tím parentem pracuje. Nevím jestli to je vlastnost document nebo window, prostě se podívej. Možná by taky stálo za to pouvažovat, jestli to nevyřešit jinak jak javascriptem, třeba jako znovunačtení stránky s hodnotou v daném políčku, ale to se mi zase javascript zdá rozumnější.
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jaký mám zadat java script, aby mohl mýt na stránkách fórum, diskuzi.Děkuji všem za odpověd.
Pavle,
1. založ si vlastní otázku
2. tohle javascriptem nejde.

To, co chceš, řeší skripty na straně serveru. Dá se stáhnout hotové. Myslím, že něco takového umí PHPBB.