ohodnoťte stránky divadla SENÍK

Ahojky, ohodnoťte naše stránky a řekněte nám svůj názor, případně poraďte co a jak...děkuji...
www.divadlo-senik.wz.cz
no ten úvodní obrázek je dost nekvalitní na to jak je velkej (50KB), měl by zaujmout aby nalákal na vstup
menu bych dal hover, zapracoval na barevném ladění
imho modrá barva na černém pozadí vypadá divně a špatně se to čte
jinak to nevypadá zle
Souhlasím s knorkem. Ty modrý odkazy by chtěly předělat. Jinak obrázkový menu vlevo by si zasloužilo nějakej hover efekt.
no a teď jsem si ještě všimnul že máš špatně kódování, ž a š, klasika...
a jinak si taky myslím, což je ale můj názor, že frame je už přece jenom out
vyloženě si to říká o div layout
písmo v menu bych možná odlišil trošku jiným odstínem než je jeho okolí, působí to jako celek-obrázek a ne jako menu
to kódování jsem se snažil předělat a nevim jak...nevim co všichni máte s modrou barvou....všude kde jsem se kokal je menu červeně, i odkazové a normální nadpisy, jinak písmo má bít bílé, tak nevím...jsem začátečník, neznalec, takže nevim co znamená frame, hover, tak prosím o vysvětlení a radu co a jak...díky moc
vsechny odkazy vpravo v textu jsou modry
Jirka:

frame = rámec
hover = slang. vzato, efekt odkazu při přejetí myší.

BTW: Pokud máš cit pro barvy, musíš vidět tu hrůzu, když je jasně modrá na černým pozadí.

Nj, ale lidi koukněte se ve FF a potom v IE na:

http://divadlo-senik.wz.cz/program.htm

Odkazy v IE jsou červený, tak jak je zadáno ve stylopisu a ve Firefoxu jsou modrý, neboť výpis ze source:

________________________
<HTML>
<HEAD>
<style type="text/css">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
<!--
A:link {text-decoration: none; color: red; font-family: Verdana, Times; font-size=8pt}
A:visited {text-decoration: none; color: red; font-family: Verdana, Times; font-size=8pt}
A:hover {text-decoration: none; color:gray; font-family: Verdana, Times; font-size=8pt}
A:active {text-decoration: none; color:gray; font-family: Verdana, Times; font-size=8pt}
-->
</style>
<TITLE></TITLE>
<style>
<!--

body{scrollbar-face-color: black; scrollbar-shadow-color: #E0E0E0;
scrollbar-highlight-color: #E0E0E0; scrollbar-3dlight-color: black;
scrollbar-darkshadow-color: black; scrollbar-track-color: black;
scrollbar-arrow-color: #E0E0E0}

-->
</style>
</HEAD>
<BODY>
<BODY BGPROPERTIES="FIXED">
<BODY BACKGROUND="gback2.JPG"><BODY BGPROPERTIES="FIXED">
_________________________________________
no je tam těch chybiček dost
www.jakpsatweb.cz si prostuduj a určitě to vychytáš
dávej stylopis do externího souboru, používej stylopis pro nadefinování veškerých vlastností
máš tam dvakrát <style></style>, proč tam je to <!-- ?
temáš title apod apod apod
naistaluj si firefox a koukej na to i v tom, eventuelně i operu
no dyk. doporuci nemenit velikost pisma pri :hoveru. posune to cely text jak znam stare kompy, tak ty se z toho mohou posrat